COMITOR

Czarno-biały event

Czarno-biały

W S-Line Studio odbyło się wydarzenie „Black& White”, oddziałujące na wiele zmysłów. Zorganizowano wernisaż fotografi i Szymona Brodziaka oraz pokaz mody Natalii Śliwowskiej.

Oprawę muzyczną zapewnił pianista Michał Dąbrowski. Nie zabrakło też pokazu gotowania „na żywo”. O podniebienia gości zadbał Tomasz Janczewski z restauracji Pocztowa 13, który w nawiązaniu do motywu przewodniego imprezy zaserwował czarno-białe przekąski. Sprzęt kuchenny dostarczył partner wydarzenia – firma Comitor. S-Line Studio mieści się przy ulicy Walczaka 12/1 w Gorzowie Wielkopolskim. To nowoczesny salon, w którym klienci mają możliwość zapoznania się z nową jakością ekspozycji kuchennych. To również przestrzeń, która stwarza możliwości dla interesujących inicjatyw. Jedną z nich była wystawa fotografii Szymona Brodziaka, połączona z pokazem mody Natalii Śliwowskiej. Projektantka zaprezentowała przedpremierową kolekcję powstałą na bazie inspiracji muzyką wiolonczelisty i kompozytora Adama Bałdycha. Śliwowska, poza kreowaniem ubioru i dodatków, zajmuje się organizacją pokazów, wystaw oraz szkoleniem dzieci i młodzieży w zakresie projektowania i szycia. Z kolei Szymon Brodziak specjalizuje się w czarno-białej fotografii. Jego prace wystawiano w galeriach na całym świecie. Prowadzi dwie autorskie galerie. Jedna z nich znajduje się właśnie przy S-Line Studio. Monochromatyczne prace Brodziaka zaprezentowane na wernisażu skupiały się przede wszystkim na zjawiskowych krajobrazach i kobiecym pięknie.

Czarno-biały

Spotkanie utrzymane w czarno-białej stylistyce uświetniły pokaz mody Natalii Śliwowskiej oraz wystawa fotografii Szymona Brodziaka.

Czarno-biały

Pokazy kulinarne odbywały się z wykorzystaniem innowacyjnych modeli marek premium oferowanych przez firmę Comitor – Blanco, Novy czy Küppersbusch.

2019-10-28