Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CROCK-POT

Wolnowary CSC052X i CSC028X

Wolnowary

Zdrowe i smaczne gotowanie

Wolne gotowanie to jeden z najciekawszych trendów we współczesnej kuchni. Pozwala ono na wydobycie pełnego aromatu ze składników i przyrządzenie wyjątkowych dań. Odpowiednie zaś przygotowanie wcześniej potrawy sprawia, że zaoszczędzimy mnóstwo czasu, ponieważ po powrocie z pracy czekać będzie gotowy posiłek.

Wyjątkowo ciekawą, bogatą i zarazem niezmiernie innowacyjną ofertą w tym segmencie rynku może pochwalić się marka Crock-Pot. Wprowadziła ona właśnie do oferty dwa wolnowary: CSC052X oraz CSC028X. Wyróżniają się one trwałością oraz solidnym wykonaniem. Model CSC052X to wolnowar z naczyniem kamionkowym o pojemności 4,7 l i wyposażony w uchylną pokrywę. Dzięki cyfrowemu panelowi sterowania możliwy jest m.in. wybór dwóch poziomów temperatury oraz funkcji podgrzewania. Duża objętość kamionkowego naczynia sprawia, że możemy przygotować solidny posiłek dla dużej rodziny. Jako że pokrywa jest uchylna i nie trzeba jej odkładać na blat, w kuchni mamy więcej przestrzeni do pracy. Naczynie może być myte w zmywarce.

Bardziej kompaktowy, wykonany ze stali nierdzewnej wolnowar CSC028X został wyposażony także w kamionkowe naczynie o pojemności 3,5 l, znakomicie sprawdzi się więc przy przygotowywaniu mniejszych porcji jedzenia. Sprzęt wyróżnia się także łatwą obsługą – pokrętło pozwala wybrać między dwoma ustawieniami temperatury i trybem podgrzewania.

Wolnowary Crock-Pot to urządzenia stworzone dla osób chcących gotować zgodnie z ideą slowcookingu. To znaczy – zdrowo i bez zbędnego pośpiechu. Dzięki temperaturze nieprzekraczającej 100 °C potrawy w nich przygotowywane są bardzo aromatyczne i soczyste. Intuicyjna obsługa sprawia, że łatwo się je włącza i wybiera żądany tryb pracy, nie tylko do gotowania mięsa, ale również innych potraw, a nawet deserów.

Wolnowary Crock-Pot to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wolny czas. Potrawa przygotowywana w wolnowarze może być zostawiona bez nadzoru – robi się praktycznie sama. Zaletą jest także oszczędność energii – sprzęt, co prawda, pracuje długo, ale ale jego maksymalny pobór mocy to tylko 210 W (CSC028X), z kolei w trybie podtrzymywania temperatury jest to jeszcze mniej, bo 50 W.

Wolnowary
Wolnowary
Wolnowary
Wolnowary
2019-07-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket