Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELECTRONICS SHOW

Znamy datę przyszłorocznej edycji

Znamy datę

Poznaliśmy datę trzeciej edycji targów Electronics Show, które odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo. W 2020 r. impreza została zaplanowana na 8–10 maja.

Pierwsza edycja targów Electronics Show odbiła się szerokim echem w branży i spotkała z olbrzymim zainteresowaniem zarówno mediów, jak i odwiedzających, którzy tłumnie pojawili się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym. Już podczas tegorocznych Electronics Show powierzchnia wystawiennicza została podwojona. Według danych Ptak Warszaw Expo pierwszą edycję odwiedziło ponad 16 tys. osób, a na drugiej pojawiło się już ponad 30 tys. odwiedzających i 400 wystawców. Choć to wyjątkowo imponujący wynik, zwłaszcza jak na tak niewielki staż imprezy, to w 2020 r. organizatorzy, bez wątpienia, będą chcieli jeszcze go poprawić.

Mimo że do rozpoczęcia kolejnej edycji targów pozostało sporo czasu, już opracowywane są nowe koncepcje i nowe atrakcje, a tych z pewnością będzie nie mniej niż podczas drugiej edycji. Po raz kolejny nie zabraknie zapewne ciekawych prelekcji, paneli dyskusyjnych, a także konkursów i, oczywiście, wyjątkowych ekspozycji z najnowszym sprzętem z wielu gałęzi elektroniki użytkowej. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie internetowej www.electronics-show.com. Organizatorzy już teraz zapraszają wystawców do wzięcia udziału w tych wyjątkowych na skalę światową targach.

Znamy datę
2019-07-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket