BSH

Poszukuje 400 osób do pracy sezonowej

Poszukuje 400 osób

BSH w Łodzi zaoferuje pracę sezonową aż 400 osobom. Poszukiwani są pracownicy na zróżnicowane stanowiska związane z produkcją fabryczną. Kilkuset pracowników znajdzie zatrudnienie tymczasowe w zmodernizowanej niedawno Fabryce suszarek do ubrań.

400 miejsc pracy dla sezonowych pracowników w BSH

Okres letni to szczególny czas w rocznym cyklu życia Fabryki suszarek do ubrań BSH w Łodzi. To właśnie wtedy rozpoczynamy przygotowania do tzw. wysokiego sezonu, podczas którego moce produkcyjne fabryki znacząco wzrastają. Stąd też zapotrzebowanie na setki pracowników sezonowych, dzięki którym możliwe jest utrzymanie wysokiej efektywności zakładu. W tym roku BSH w Łodzi będzie potrzebowała aż 400 pracowników, którzy zasilą załogę fabryk. Jest to doskonała okazja do zdobycia praktyki lub wejścia w rynek pracy.

Praca sezonowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Praca sezonowa była i jest popularną formą zatrudnienia wśród Polaków. Stanowi ona atrakcyjną propozycję dla osób, które chcą zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia, również wśród studentów oraz osób planujących powrót na rynek pracy.

Praca sezonowa błędnie kojarzy się z obowiązkowymi wyjazdami za granicę. Oczywiście, praca wyjazdowa do krajów Unii Europejskiej wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem, ale nie trzeba odbywać długiej podróży, by znaleźć sezonowe zatrudnienie. Fabryki BSH w Łodzi są tego doskonałym przykładem, szczególnie biorąc pod uwagę to, jak wiele wakatów mają do zaoferowania.

Zatrudnienie sezonowe to korzyści dla pracownika

BSH jest znanym i cenionym pracodawcą na łódzkim rynku. Dość powiedzieć, że jest obecna na nim już od 25 lat, więc jest stałym elementem branżowego krajobrazu miasta. Osoby, które zdecydują się za zatrudnienie sezonowe w zakładach fabrycznych BSH mogą liczyć na wiele korzyści.

Każdy z pracowników zatrudnianych przez BSH przechodzi kompleksowe szkolenie w Centrum Treningowym, które przygotowuje go do pracy na danym stanowisku. Zdobycie niezbędnego doświadczenia jest bez wątpienia jedną z nich, szczególnie dla studentów, którzy już podczas nauki mogą rozpocząć wdrażanie w świat zawodowy. Jednocześnie, nie zobowiązuje do długoterminowych relacji z pracodawcą.

Najlepszym pracownikom zainteresowanym przedłużeniem pracy będziemy mieli możliwość zaoferowania pracy w nowobudowanej Fabryce zmywarek na ul. Jędrzejowskiej 83.

Więcej informacji o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego:

www.bsh-group.com/pl/

www.linkedin.com/company/bsh-poland/