Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FABER

Okap Cylindra Isola Evo Plus BK Matt

Okap

Połączenie klasyki i innowacyjności

Marka Faber po raz kolejny udowadnia, że innowacyjne i zarazem nietuzinkowe rozwiązania techniczne nie są jej obce. Sprzęt tego producenta wyróżnia się na rynku również dobrą jakością oraz świetnym wzornictwem. Doskonałym przykładem jest najnowszy model Cylindra Isola Evo Plus, dostępny w czarnym matowym wykończeniu.

Okap Cylindra Isola oferuje zaawansowane rozwiązania techniczne, opracowane przez inżynierów marki Faber, które zapewniają komfort i czyste powietrze w kuchni. Klasyczny walcowaty kształt okapu sprawia, że sprawdzi się on idealnie w aranżacjach wyspowych. Dzięki temu Cylindra Isola, usytuowana w samym środku pomieszczenia, może być lepiej widoczna i podziwiana. Innowacyjne funkcje są zintegrowane w strukturze okapu: od stylowego panelu sterowania do funkcji intensywnego pochłaniania, zoptymalizowanych prędkości oraz możliwości korzystania z pilota zdalnego sterowania. Wszystko po to, aby odpowiednio dostosować pracę okapu do potrzeb użytkownika.

Okap wyposażono w pochłanianie obwodowe, które pozwala na zmniejszenie hałasu powstającego w wyniku zasysania powietrza, oraz filtr przeciwtłuszczowy, ukryty pod eleganckim panelem. Urządzenie sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtrów pochłaniających zapachy.

Innowacyjne, energooszczędne diody mikro-LED, umieszczone w dolnej części okapu, doskonale oświetlają płytę grzewczą łagodnym, ciepłym światłem. Wyposażony w cichy silnik Evo o dużej wydajności model Cylindra Isola skutecznie eliminuje opary kuchenne. Dyfuzor Evo to w praktyce nowa wersja wentylatora Energy. Szczegółowe badania przepływu powietrza doprowadziły do zmian geometrii, co pozwoliło na zmniejszenie zużycia energii, wzrost wydajności urządzenia i zmniejszenie poziomu generowanego hałasu. Głośność na trzecim poziomie prędkości pracy okapu to 68 dB(A).

Okap charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej A. Roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 58 kWh. Maksymalna wydajność urządzenia (w trybie intensywnym) wynosi 680 m3/h. Szerokość, a w wypadku modelu Cylindra Isola Evo Plus średnica, to 37 cm.

Istnieje możliwość pracy okapu z silnikiem zewnętrznym. Takie rozwiązanie uwalnia od niektórych ograniczeń architektonicznych, a ponadto redukuje hałas w kuchni. Dostępna jest również wersja w kolorze białym błyszczącym (Cylindra Isola Evo Plus Gloss WH).

Okap
2019-04-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket