Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SEGWAY-NINEBOT

Elektryczne hulajnogi KickScooter ES1 i ES2

Elektryczne hulajnogi

Ekologiczny transport w mieście

Marka Segway-Ninebot, dostępna w dystrybucji DLF sp. z o.o., w swojej ofercie ma m.in. dwie hulajnogi elektryczne: KickScooter ES1 oraz ES2. Dzięki wydajności oraz funkcjonalnym rozwiązaniom zaspokoją one oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Model KickScooter ES1 został wyposażony w silnik elektryczny o mocy 250 W. Waga hulajnogi to 11,3 kg. Osiąga ona prędkość 20 km/h, a jej maksymalny zasięg to 25 km. Zastosowanie dodatkowej opcjonalnej baterii pozwala zwiększyć prędkość maksymalną o dodatkowe 5 km/h oraz zasięg do 45 km. Znajdujący się na kierownicy wyświetlacz informuje o prędkości jazdy, trybie zasilania, stanie baterii czy połączeniu Bluetooth. Duże i solidne opony oraz amortyzacja przedniego koła zapewniają komfortową jazdę. Producent nie zapomniał także o kwestiach bezpieczeństwa – hulajnogę wyposażono w przedni reflektor.

Model KickScooter ES2 przeznaczony jest dla użytkowników o nieco większych wymaganiach. Przede wszystkim moc silnika elektrycznego została zwiększona do 300 W, co przekłada się na wzrost standardowej prędkości maksymalnej do 25 km/h. Stosując dodatkową baterię, można ją zwiększyć o 5 km/h, a zasięg do 45 z 25 km. Zarówno przednie, jak i tylnie koło są amortyzowane. Hulajnogę wyposażono także w dodatkowe oświetlenie. Z tyłu zastosowano podwójne światła, a o hamowaniu informuje miganie światła. Dodatkowo, kolorowe oświetlenie które można dostosować z poziomu aplikacji, znajduje się także pod hulajnogą.

Obie hulajnogi spełniają normę IP54, a maksymalna masa ich użytkownika to 100 kg. Urządzenia radzą sobie z jazdą na wzniesienia o nachyleniu do 10°. Standardowy czas ładowania wynosi 3 godz. 30 min. Dostępne są trzy tryby jazdy – ekonomiczny, standardowy i sportowy.

Hulajnogi wyposażono także w łączność Bluetooth, dzięki której po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie użytkownik może zabezpieczyć pojazd funkcją antykradzieżową czy zarządzać ustawieniami prędkości, tempomatu i oświetlenia. Dostępne są także porady oraz funkcje społecznościowe, pozwalające znaleźć przyjaciół, którzy również korzystają z pojazdów elektrycznych Segway-Ninebot. Przy pomocy aplikacji można również pobierać aktualizacje oprogramowania zarządzającego pracą pojazdów elektrycznych Segway-Ninebot.

Elektryczne hulajnogi
Elektryczne hulajnogi
2019-04-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket