FREGGIA

Pralka WISD1460

Pralka

Energooszczędne pranie

Linia Moderno marki Freggia powiększyła się nowy model pralki – WISD1460. Został on wyposażony w innowacyjny silnik inwerterowy, zapewniający maksymalną wydajność prania w połączeniu z niskim poziomem hałasu. Dodatkowo wysoki poziom efektywności energetycznej (klasa A+++) gwarantuje dodatkowe oszczędności podczas codziennego prania.

Roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 154 kWh. Urządzenie ma 6 kg wsadu i może pracować z prędkością do 1400 obr./min. Solidnie wykonany bęben Pearl Drum ze stali nierdzewnej zapewnia delikatne, a jednocześnie skuteczne pranie. 15 różnorodnych programów umożliwia dopasowanie parametrów pracy pralki do rodzaju i ilości pranej odzieży. Dostępne są specjalne programy, przystosowane m.in. do prania kurtek puchowych, ubrań sportowych i jeansowych, a także zasłon. Użytkownik możne również ustawić i zachować w pamięci dwa własne programy prania (np. najbardziej dla niego użyteczne lub najczęściej wykorzystywane). Nowy model marki Freggia jest przyjazny dla alergików. Został wyposażony w specjalną funkcję, zalecaną do prania ubranek dziecięcych oraz odzieży, która będzie miała kontakt ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Specjalny algorytm wykorzystywany przy tym rozwiązaniu aktywuje dokładniejsze płukanie, przez co tkaniny są bardzo dokładnie wypłukane z resztek środków piorących, które mogą powodować podrażnienia skóry.

Komfort obsługi z apewniają przyciski membranowe i czytelny wyświetlacz LCD, z wykorzystaniem którego użytkownik jest informowany m.in. o czasie pozostałym do końca prania, ustawieniach temperatury i prędkości wirowania oraz o ewentualnych błędach, jakie mogą pojawić się podczas korzystania z urządzenia (pozwala to zdiagnozować i usunąć najpopularniejsze problemy z eksploatacją sprzętu). Ne zabrakło również tzw. blokady rodzicielskiej, która blokuje działanie przycisków, aby nie dopuścić do ich przypadkowego wciśnięcia podczas pracy urządzenia. Jest ona szczególnie przydatna, gdy w gospodarstwie domowym są małe dzieci.

Głębokość pralki, która wynosi zaledwie 45 cm, sprawia, że zmieści się ona praktycznie w każdej łazience (wysokość i szerokość wykoszą odpowiednio 85 i 59,5 cm). Poziom hałasu podczas prania dla modelu WISD1460 wynosi 52 dB(A), natomiast poziom hałasu podczas wirowania jest to 75 dB(A).

2019-03-29