Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELECTRONICS SHOW

Kolejna edycja już w maju

Kolejna edycja

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja targów Electronics Show. W dniach od 10 do 12 maja 2019 r. Międzynarodowe Centrum Targowo- Kongresowe Ptak Warsaw Expo po raz kolejny zgromadzi tysiące miłośników nowych rozwiązań technicznych.

Pierwsza edycja targów Electronics Show spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem czołowych przedstawicieli branży, mediów i odwiedzających. Według danych Ptak Warsaw Expo pierwszą edycję odwiedziło ponad 16 tys. osób. Podczas tegorocznego wydarzenia organizatorzy z pewnością będą chcieli poprawić ten, i tak już imponujący, wynik.

Electronics Show to impreza targowa nowej generacji, która oferuje nie tylko statyczne, ale także efektowne i dynamiczne ekspozycje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. W kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne wykorzystywane przez czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi. Dla odwiedzających targi nie zabraknie również ciekawych pokazów, prelekcji, a także konkursów.

Partnerem strategicznym Electronics Show jest sieć handlowa MediaMarkt. Wydarzeniu partnerują również APPLiA Polska oraz ZIPSEE Cyfrowa Polska. Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie internetowej electronics-show.com, a także w specjalnym dodatku targowym przygotowanym przez redakcję magazynu „InfoMarket”.

Samsung Kolejna edycja
2019-03-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket