Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

APPLiA POLSKA

Druga edycja Kongresu AGD przed nami

Druga edycja Kongresu AGD

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Miejscem wydarzenia ponownie będzie Fabryka Grohmana w Łodzi. Kongres AGD potrwa 2 dni (23 i 24 maja). Jest to największe wydarzenie w tej branży w Polsce. Druga edycja ponownie zgromadzi wielu krajowych i zagranicznych ekspertów oraz przedstawicieli rządu i samorządów. W porównaniu z poprzednią ma mieć też znacznie poszerzony, międzynarodowy charakter. Na Kongresie AGD pojawi się większość polskich producentów, importerów oraz dystrybutorów AGD. Będzie to więc doskonała okazja, aby podyskutować na temat sytuacji w branży i najważniejszych wyzwań, jakie są przed nią stawiane. Nie zabraknie dyskusji o trendach w nowoczesnym handlu, innowacjach w zakresie Przemysłu 4.0, automatyzacji i optymalizacji produkcji, logistyce i magazynowaniu oraz HR (od ang. human resources).

Ponownie będziemy mieli do czynienia z „bitwą start-upów”, podczas której szefowie największych producentów AGD wybiorą i nagrodzą wyjątkowe pomysły. Na drugi dzień Kongresu AGD zaplanowana jest Giełda Innowacji, której celem jest zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań mogących znaleźć zastosowanie w optymalizacji działalności firm z sektora AGD. Odbędzie się również Mixer AGD, czyli spotkania producentów z poddostawcami oraz usługodawcami, m.in. start-upami oferującymi innowacyjne produkty.

Druga edycja Kongresu AGD
2019-03-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket