Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

RTV EURO AGD

Uruchomiło specjalny sklep dla graczy podczas Intel Extreme Masters w Katowicach

Uruchomiło specjalny sklep dla graczy

Odwiedzający w najbliższy weekend Intel Extreme Masters w katowickim Spodku mogą zrobić zakupy w specjalistycznym sklepie, który RTV Euro AGD uruchomił wraz z firmą HyperX. Sklep oferuje nie tylko wysokiej klasy akcesoria dla graczy, ale zapewnia dodatkowe atrakcje – już od piątku, 1 marca, Leh, Kubon, Bonkol, MKRR3, Saju, Nervarien będą spotykać się z fanami na wspólne rozgrywki.

Tegoroczny sklep został otwarty w wielofunkcyjnej, supernowoczesnej ciężarówce HyperX Esports Truck, która wyposażona jest w stanowiska e-sportowe, zaawansowane technologicznie studio filmowe umożliwiające streaming na żywo, stanowiska komentatorskie oraz rozkładaną scenę. Gracze z pewnością będą mieli przestrzeń, aby rozegrać zawody ze swoimi idolami, którzy w tym roku będą gościć na stoisku RTV Euro AGD.

– Intel Extreme Masters to święto e-sportu. Nie mogło nas na nim zabraknąć. Specjalny sklep dla gamerów otwieramy już po raz drugi. W ubiegłym roku także byliśmy obecni na IEM wraz z firmą HyperX. W naszej ofercie są atrakcyjne akcesoria dla graczy, również z edycji limitowanych, więc warto nas odwiedzić – powiedział Kamil Szczęsny, Kierownik Działu Handlowego w RTV Euro AGD. – A ci, którzy nie mają szansy dotrzeć na IEM mogą także skorzystać ze specjalnej promocji, która do 3 marca trwa we wszystkich naszych sklepach.

W specjalnym sklepie RTV Euro AGD podczas Intel Extreme Masters dostępne będą słuchawki przewodowe i bezprzewodowe z serii Cloud, klawiatury, myszki i podkładki, także z limitowanej edycji Could9, czy podkładki pod nadgarstek Wrist Rest z logo HyperX.

– Gamerzy to klienci, którzy doskonale znają technologię i poszukują najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku – powiedział Grzegorz Wachowicz, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w RTV Euro AGD. – Stale rozszerzamy ofertę akcesoriów gamingowych oraz sprzętu komputerowego, aby zaspokoić oczekiwania także tej grupy klientów. W RTV Euro AGD dostępny jest bardzo szeroki asortyment marek popularnych wśród graczy. Oferujemy także biurka i fotele dla gamerów. Warto śledzić nasze nowości, bo wiele produktów debiutuje u nas i mamy je na wyłączność zanim pojawią się w innych sieciach.

Podczas całego weekendu wspólny sklep RTV Euro AGD i HyperX zapewni odwiedzjącym dodatkowe atrakcje. Leh, Kubon, Bonkol, MKRR3, Saju, Nervarien będą spotykać się z fanami w HyperX Esports Truck, wielbiciele e-sportu będą mogli także podjąć z nimi rywalizację.

Intel Extreme Masters w Katowicach to finały mistrzostw świata w grach komputerowych. Impreza odbywa się w Spodku od 2013 r. i co roku gromadzi dziesiątki tysięcy wielbicieli e-sportu, a dodatkowo miliony śledzących transmisje telewizyjne i on-line.

RTV Euro AGD uruchomiło specjalny sklep dla graczy

Źródło: informacja prasowa

2019-03-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket