Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AMICA

Winiarki WCF1K15B7.1 i WCB1K54B24.1

Winiarki

Chłodzenie wina w kuchennej zabudowie

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które dużą popularnością cieszą się m.in. we Francji i wielu innych państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także w Polsce konsumenci coraz częściej nabywają te produkty. Mając to na uwadze, Amica wprowadziła do oferty pierwsze nowoczesne modele do zabudowy o symbolach WCF1K15B7.1 i WCB1K54B24.1.

W naszym kraju w znacznej większości dostępne są przede wszystkim winiarki do zabudowy rekomendowane odbiorcom profesjonalnym, droższe i charakteryzujące się bardzo dużą pojemnością oraz rozmiarem uniemożliwiającym korzystanie z nich w warunkach domowych. Amica, korzystając ze swojego doświadczenia i wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom, zaprojektowała zupełnie nowe urządzenia przeznaczone dla użytkowników indywidualnych. Chłodziarki do wina WCF1K15B7.1 oraz WCB1K54B24.1 pozwalają przechować odpowiednio 7 lub 24 butelki i doskonale wkomponują się w zabudowę kuchenną.

Nowe winiarki Amiki wyposażone są w VinoOptima System, co sprawia, że gwarantują właściwe warunki przechowywania różnych typów wina. Dzięki elektronicznej regulacji temperatury w urządzeniach mogą być przechowywane trunki różnego rodzaju. Zakres regulacji temperatury wynosi od 5 do 20 °C. Nowe chłodziarki umożliwiają także długotrwałe przechowywanie ekskluzywnych gatunków wina w optymalnych warunkach, które do tej pory były zarezerwowane dla urządzeń produkowanych z myślą o profesjonalistach.

Dzięki przyciemnianej szybie anty-UV i oświetleniu LED, które nie emituje niekorzystnego dla wina światła i ciepła, trunek w pełni zachowa smak, a butelki umieszczone w chłodziarce będą elegancko się prezentować. Sprzęt wyposażono także w system, który zadba o równomierną, optymalną wilgotność w jego wnętrzu.

Nowe modele doskonale wpisują się w najnowsze trendy wzornicze. Na zastosowany w chłodziarkach Amica ComfortUse System składają się rozwiązania takie jak drewniane półki, które niwelują szkodliwe dla wina wibracje i dodają chłodziarce subtelnej wytworności przez połączenie elementów natury i techniki. Użyteczność sprzętu podkreślają drzwi przestawne, które gwarantują wygodę użytkowania zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, zaś specjalna konstrukcja kompresora i wentylatora zapewni cichą pracę oraz spokój domowników, szczególnie ważny, gdy winiarka znajduje się w otwartej kuchni, połączonej z salonem.

Winiarki
2019-03-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket