Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Suszarka TWV 680 WP Passion

Suszarka

Ekonomiczne i ekologiczne suszenie

W ciągu ostatnich 15 lat firma Miele – pionier w dziedzinie pielęgnacji tkanin – zmniejszyła zużycie prądu w swoich suszarkach o ponad 60 proc. Ponieważ wszystkie suszarki nowej generacji T1 są wyposażone w efektywną energetycznie pompę ciepła, dlatego już dziś osiągają klasę efektywności A+++.

Nowa suszarka Miele TWV 680 WP Passion jest nawet oszczędniejsza o 10 proc. niż klasa efektywności energetycznej A+++. Zastosowana w suszarce technologia EcoDry oraz bezobsługowy wymiennik ciepła (chroniony przez efektywny system filtracji) utrzymują czas pracy i zużycie energii na stale niskim poziomie. Bęben SoftCare o strukturze plastra miodu sprawia, że pranie jest suszone łagodnie i równomiernie, a to z kolei przekłada się na mniejszą ilość zagnieceń i łatwiejsze prasowanie. Zastosowano w nim podświetlenie LED, które zwiększa komfort opróżniania bębna. W modelu TWV 680 WP Passion dostępny jest ponadto system SteamFinish, który dzięki kombinacji pary i ciepłego powietrza wygładza tkaniny, a tym samym ułatwia prasowanie ubrań. System PerfectDry określa ilość kamienia w wodzie i precyzyjnie dopasowuje proces suszenia.

Suszarka wykorzystuje „inteligentne” obroty bębna – dla lepszego suszenia kierunek obrotów bębna jest zmieniany, co zapobiega „zbijaniu się” prania i tworzeniu zagnieceń. „Inteligentna” pielęgnacja prania możliwa jest również dzięki rozwiązaniu WiFiConn@ct, które pozwala na zdalne sterowanie suszarką za pośrednictwem urządzenia mobilnego z zainstalowaną odpowiednią aplikacją Miele@home. Wygodną obsługę zapewnia także panel MTouch, umożliwiający sterowanie dostępnymi funkcjami za pomocą dotyku lub przesuwania.

Suszarka oferuje zintegrowane odprowadzanie wody kondensacyjnej, co oznacza, że nie ma konieczności jej opróżniania – woda kondensacyjna może spływać przez wąż bezpośrednio do umywalki lub syfonu.

Maksymalny poziom hałasu generowanego podczas pracy suszarki TWV 680 WP Passion to 62 dB(A) re 1pW (w programie referencyjnym). W urządzeniu można wysuszyć aż 9 kg załadunku. Roczne zużycie energii w wypadku tego modelu nie powinno przekraczać 174 kWh.

Użytkownik ma dużą dowolność podczas montażu modelu TWV 680 WP Passion. Suszarka może być wstawiona w niszę o wysokości min. 85 cm, ustawiona tuż obok pralki lub w kolumnie (na pralce). Ten ostatni sposób montażu wymaga zastosowania specjalnego zestawu do łączenia pralki i suszarki.

Urządzenie dostępne jest w odcieniu białego lotosu ze stylizowanymi na aluminium drzwiami bębna, które zostały przyozdobione eleganckim chromowanym pierścieniem.

Suszarka
Suszarka
2019-03-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket