Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FREGGIA

Chłodziarkozamrażarki LBF360NX i LBF360NW

Chłodziarkozamrażarki

Chłodzenie we włoskim stylu

W linii Moderno marki Freggia dostępne są modele LBF360NX (w kolorze inox) i LBF360NW (w kolorze białym). To kolejne przykłady designerskiego chłodnictwa, w którym zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne. Urządzenia te pomogą w pełni wykorzystać przestrzeń w kuchni i zadbać o odpowiednie przechowywanie żywności.

Nowe chłodziarkozamrażarki marki Freggia mają wysokość 200 cm, co przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnej 60-centymetrowej szerokości sprawia, że są w stanie pomieścić dużą ilość żywności, nawet w niestandardowych opakowaniach. Całkowita pojemność użytkowa modeli LBF360NX i LBF360NW wynosi 336 l.

Chłodziarkozamrażarki mają klasę klimatyczną T, która umożliwia funkcjonowanie w temperaturze otoczenia nawet do 43 °C. Komora zamrażarki pozwala utrzymać temperaturę nawet –24 °C. Dostępny jest tryb szybkiego zamrażania, który pomoże w krótkim czasie zamrozić dużą liczbę świeżych produktów przy zachowaniu zawartych w nich witamin i składników odżywczych.

Urządzenia zostały wyposażone w funkcję Total No Frost. W komorze chłodziarki zamontowany jest dodatkowy wentylator, zapewniający jednakowy poziom chłodzenia w całym wnętrzu urządzenia. Dodatkowe udogodnienie to funkcja Holiday, która aktywuje tryb oszczędzania energii i jest nieoceniona np. podczas dłuższej nieobecności domowników. Nowe modele marki Freggia wyposażone są również w wyświetlacz LCD i intuicyjne sterowanie dotykowe, które pozwala łatwo dostosować temperaturę w lodówce lub jej funkcje do indywidualnych preferencji domowników oraz rodzaju i ilości przechowywanej żywności.

Wszystkie szuflady wykonane są z przezroczystego tworzywa sztucznego. Komfort codziennego użytkowania zapewniają także regulowane szklane półki, wykonane z bezpiecznego i wytrzymałego materiału (Safety Glass). Dzięki zastosowaniu bardzo dobrej jakości sprężarek i specjalnej konstrukcji izolacji akustycznej chłodziarkozamrażarki Freggii gwarantują zachowanie niskiego poziomu hałasu podczas codziennej pracy. Nie powinien on przekraczać 42 dB(A). Urządzenia należą do klasy efektywności energetycznej A+.

Chłodziarkozamrażarki
Chłodziarkozamrażarki
2019-03-01

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket