Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

REMADAYS

Targi Remadays Warsaw 2019

Targi

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019 były już 15. edycją tej imprezy i odbyły się w dniach 13– 15 lutego w Ptak Warsaw Expo. Jest to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie, przestrzeń wystawiennicza to ponad 35 tys. m2, a liczba odwiedzających przekracza 20 tys. osób. W ramach 11 sektorów, obejmujących kompleksowo rynek reklamy i druku, uczestnicy targów mają możliwość zapoznać się z najnowszymi trendami, produktami i rozwiązaniami oraz nawiązać relacje biznesowe i pogłębić wiedzę. Dla gości RemaDays przygotowano praktyczną aplikację na smartfony, która znacznie ułatwiała poruszanie się po halach wystawienniczych. Dostępny katalog „AdBox” zawierał nie tylko prezentację produktów firm z branży, ale także przydatne wskazówki związane z targami, informacje o punktach gastronomicznych oraz strefach Relax Zone i wiele innych. Jedną z atrakcji targów były pokazy Gifts& Textile Show na stoisku Relax Zone. W wyjątkowej oprawie produkty z branży były prezentowane przez modelki oraz modeli na wybiegu. Pierwszego dnia rozpoczął się cykl wykładów RemaCongress, którego gościem specjalnym był Szymon Hołownia. Cieszyły się one bardzo dużą popularnością i poświęcone były takim zagadnieniom jak zarządzanie czasem czy integracja zespołu. Goście targów mogli także uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów z branży reklamowej i poligraficznej. Wręczono również medale za najlepsze innowacje w prestiżowym konkursie „The Prize for Innovations”. W loterii dla zwiedzających szczęśliwcy mogli zdobyć telewizory firmy Samsung. Jubileuszowa edycja targów okazała się sukcesem i już dziś organizatorzy zapraszają na kolejne wydarzenie. 16. edycja RemaDays Warsaw odbędzie w dniach 12–14 lutego 2020 r.

Targi

Jednym z wystawców była firma Silicon Power, prezentująca bogatą gamę urządzeń elektronicznych, m.in. pamięci flash i powerbanków.

Targi

Bogatą ofertę drobnych urządzeń AGD i RTV prezentowały marki Adler, Camry i Mesko.

Targi

Firma TelForce One sp. z o.o. prezentowała bogatą ekspozycję, w tym wyróżnione nagrodą „Gifts of the year 2019” bransoletkę Forever SB-310 i dron Forever Flex.

Targi

Nie zabrakło także słodkości. Firma F.H. Many oferuje czekoladowe upominki w różnych kształtach.

2019-02-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket