Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GOTIE

Piekarnik parowy GPP-400

Piekarnik parowy

Przygotowywanie potraw na parze cieszy się coraz większą popularnością, jednak piekarniki parowe dopiero ją zdobywają. Większość urządzeń na rynku to sprzęty do zabudowy, tymczasem firma Gotie zaprezentowała wolnostojący piekarnik parowy GPP-400, dzięki któremu w każdej kuchni w kilka chwil możemy zacząć przygotowywać zdrowe i smaczne potrawy.

Pomimo kompaktowych wymiarów sprzęt zaskakuje wszechstronnością. Na froncie znajdziemy funkcjonalny panel sterowania z wyświetlaczem, który daje dostęp do dziesięciu zaprogramowanych trybów pracy, pozwalających przyrządzić unikatowe dania. Tryb przetworów umożliwia łatwe przygotowanie np. dżemów i powideł. Inne przydatne funkcje to rozmrażanie, podgrzewanie, przyrządzanie sosów oraz suszenie owoców i orzechów. Funkcja pary pozwala zamienić piekarnik w parowar, co umożliwia gotowanie warzyw bez utraty cennych składników odżywczych. Wśród trybów pieczenia znajdziemy oddzielne dla mięsa oraz chleba i ciast. Funkcja DIY pozwala samodzielnie konfgurować pełny proces pieczenia, a tryb odkamieniania łatwo i szybko oczyści wnętrze piekarnika.

Unikalną cechą piekarnika GPP-400 są funkcje gotowania i pieczenia z użyciem pary. Specjalny zbiornik na wodę umieszczony w urządzeniu uwalnia w trakcie pracy ilość pary odpowiednią dla różnych typów produktów i potraw. Piekarnik parowy Gotie GPP-400 wyposażony jest w widelec do mięsa, obrotowy rożen, ruszt do grillowania i tackę, mogącą służyć za blachę do pieczenia. Producent dołącza również rękawicę.

Aby zapewnić bezpieczną obsługę sprzętu, producent wyposażył piekarnik parowy Gotie GPP- 400 w odbudowę ze skuteczną izolacją cieplną oraz drzwiczki z wytrzymałego dwuwarstwowego szkła. Moc piekarnika wynosi 2100 W, a pojemność 40 l, temperaturę można regulować w zakresie od 30 do 230 °C.

Na uwagę zasługuje także wzornictwo. Piekarnik wygląda nowocześnie, a wyświetlacz LED w połączeniu z przyciskami dotykowymi sprawia, że obsługa jest bardzo łatwa. Dodatkowo ma kompaktowe wymiary: 530 × 430 × 410 mm, a przy tym dzięki dwóm niezależnym grzałkom na górnym i dolnym panelu oraz wentylatorowi z funkcją termoobiegu w żaden sposób nie ustępuje pod względem funkcjonalnym piekarnikom do zabudowy.

Firma Gotie, chcąc promować zdrowe i smaczne potrawy przygotowywane przy pomocy piekarników parowych, na kanale YouTube „Menu Dorotki” przeprowadzi również kampanię informacyjną, w której zaprezentuje przepisy oraz porady, jak łączyć gotowanie na parze z tradycyjnym pieczeniem.

Piekarnik parowy
Piekarnik parowy
2019-01-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket