Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS

Golarka S9000 Prestige

Golarka

Golarka Philips S9000 Prestige jest wyposażona w szereg funkcji, które umożliwiają precyzyjne usuwanie zarostu przy samej skórze, tak skuteczne jak golenie na mokro, nie podrażniając przy tym naskórka. Aby zapewnić maksymalną precyzję golenia, ostrza w modelu Philips S9000 Prestige zostały zaprojektowane od nowa.

W modelu S9000 Prestige są ułożone w większej odległości i całkowicie dopasowują się do kształtu twarzy. Każde ostrze zostało udoskonalone dzięki technologii NanoTech ,odpowiadającej za wzmocnienie krawędzi i zapewnienie większej precyzji. Wielokierunkowa głowica ContourDetect dopasowuje się do kształtu twarzy, aby golić nawet najtrudniejsze do wychwycenia włoski. Bujny zarost nie jest jednolity, dlatego czujnik BeardAdapt monitoruje jego gęstość piętnastokrotnie w ciągu sekundy, zapewniając perfekcyjne rezultaty. Za sprawą tego rozwiązania Philips S9000 Prestige pozwala uzyskać optymalne rezultaty przy każdym użyciu, z łatwością usuwając nawet siedmiodniowy zarost.

Golarka jest wyposażona w 3 tryby ustawień, które umożliwiają personalizację szybkości pracy ostrzy i dostosowanie działania urządzenia do własnych preferencji i stylu golenia: Sensitive – delikatne, dokładne golenie; Normal – dokładne codzienne golenie, Fast – szybkie golenie pozwalające zaoszczędzić czas. Innowacyjne, dobrej jakości pierścienie SkinComfort z powłoką poślizgową sprawiają, że urządzenie niezwykle gładko przesuwa się po twarzy, nie powodując zaczerwienień, podrażnień oraz skaleczeń i zadrapań. Golarkę Philips S9000 Prestige można też z łatwością zamienić w urządzenie do stylizacji brody, precyzyjny trymer lub szczoteczkę do mycia twarzy dzięki systemowi precyzyjnych nasadek SmartClick. W tym celu wystarczy umieścić odpowiednią nasadkę na głowicy golarki. Trymer SmartClick nadaje się idealnie do pielęgnowania wąsów i przycinania bokobrodów.

Model Philips S9000 Prestige został wyposażony w stylową matę do ładowania Qi, która pozwala w zaledwie trzy godziny w pełni naładować S9000 Prestige lub inne dowolne urządzenie kompatybilne z systemem Qi, np. smartfon. Wszelkie akcesoria, w tym podkładkę do ładowania Qi, można przechowywać w eleganckim pokrowcu.

Producent dużą wagę przywiązał również do wzornictwa. Pełny charakteru, innowacyjny kształt golarki podkreśla wyszukany wzór i dobrej jakości chromowe wykończenie.

Golarka
Golarka
2019-01-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket