Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Suszarka dla każdego

Suszarka

Marka Bosch w kampanii promocyjnej postanawia przekonać Polaków, że suszarki bębnowe są dla wszystkich: dla wygodnych, eleganckich, a także dla oszczędnych. Przy zakupie wybranych modeli suszarek Boscha można otrzymać premię w wysokości nawet 300 zł!

Trwająca już kampania online i VoD suszarek bębnowych marki Bosch nawiązuje do zeszłorocznej kampanii pralek „Pralka dla każdego” z udziałem dzieci i jest jej kontynuacją. W niej właśnie od najmłodszych możemy dowiedzieć się, że suszarki są wygodne w użytkowaniu, że pranie i suszenie, przerzucanie z bębna do bębna jest fajną zabawą, a suszarka zamiast obok pralki może stać na niej albo zupełnie gdzie indziej, bo nie potrzebuje podłączenia do wody. Z kampanii dowiadujemy się też, że suszarka nie niszczy ubrań, że dba, by były miękkie, że oszczędza na wiele różnych sposobów. Oszczędza czas, bo w trakcie, gdy jedno się pierze, drugie się suszy, że oszczędza prąd, zwłaszcza jeśli chodzi o modele z samoczyszczącym kondensatorem, bo z nim zużycie energii będzie wyjątkowo małe. Bosch swoją akcją promocyjną, w której za zakup suszarki można otrzymać premię 200 lub 300 zł (zależnie od modelu), dba także o nasz domowy budżet. Wystarczy nabyć model objęty akcją promocyjną i zarejestrować zakup za pośrednictwem formularza na stronie www.bosch-home.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć kopię dowodu zakupu. W ciągu 60 dni od wpłynięcia zgłoszenia zgodnego z regulaminem stosowna premia zostanie przesłana na podane w formularzu rejestracyjnym konto bankowe.

Szczegółowy regulamin promocji i pełną listę urządzeń nią objętych można znaleźć na stronie internetowej producenta. Akcja potrwa do 31 marca 2019 r. Do tego czasu można dokonywać zakupu promocyjnych produktów. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać do 30 kwietnia 2019 r.

Suszarka
2019-01-25

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket