Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TONSIL

Przejmuje markę Sounddeco

Przejmuje markę

Tonsil, polski producent kolumn głośnikowych, poinformował o przejęciu marki Sounddeco. Dla Tonsila będzie to doskonałe uzupełnienie oferty, które ułatwi firmie ekspansję na rynkach krajowym i zagranicznym.

Rozmowy pomiędzy firmami Tonsil i Witowa w sprawie marki Sounddeco trwały kilka miesięcy, ale ostatecznie doszło do porozumienia. Kolumny będą oferowane pod brandem Sounddeco by Tonsil. W ramach umowy firma Witowa (dotychczasowy właściciel marki), ekspert działający na rynku wysokojakościowej stolarki, będzie dalej produkować obudowy głośnikowe dla produktów Sounddeco. Warto również dodać, że produkty Sounddeco by Tonsil nie zmienią się pod względem technicznym.

Przejęcie Sounddeco to ważny krok dla naszej firmy. Pozyskaliśmy nie tylko świetną markę audio, lecz także bardzo ważnego dla nas partnera biznesowego, który będzie produkował obudowy głośnikowe. Dzięki podjęciu współpracy z firmą Witowa jesteśmy pewni, że oferowane przez nas kolumny będą nie tylko zapewniały bardzo dobrą jakość dźwięku, ale również będą świetnie się prezentować w każdym wnętrzu. Przejęcie Sounddeco pozwoli naszej firmie zbudować pełniejszą ofertę, a to z kolei jest bardzo ważne przy naszych planach ekspansji zagranicznej – powiedział Sławomir Wieszczeciński, właściciel firmy Tonsil.

Firma Tonsil chce stale się rozwijać, a co za tym idzie, ma w planach dalsze przejęcia innych polskich przedsiębiorstw z branży audio, które mogą zaoferować wartość dodaną zarówno firmie Tonsil, jak i jej ofercie. Może to zaowocować znacznym wzrostem prestiżu firmy Tonsil na arenie międzynarodowej.

2019-01-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket