Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KAERCHER

Nagroda „Red Dot Design Award”

Nagroda

Oferowana przez firmę Kärcher myjka parowa SC 2 Deluxe EasyFix została wyróżniona prestiżową nagrodą „Red Dot Design Award”. Sprzęt doceniono za wzornictwo i funkcjonalne rozwiązania.

Myjka parowa Kärcher SC 2 Deluxe Easy- Fix została wyróżniona w kategorii urządzeń gospodarstwa domowego. – Cieszymy się, że produkt Kärchera został po raz kolejny wyróżniony międzynarodową nagrodą za dobre wzornictwo – powiedział Michael Meyer – dyr. ds. wzornictwa przemysłowego produktów domowych i ogrodowych w firmie Kärcher.

Jak argumentowało jury konkursowe, w którego skład wchodzi grono ekspertów w dziedzinie wzornictwa, myjka parowa Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix wyróżnia się niezwykle kompaktowymi wymiarami, co pozwala zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności sprzętu.

Całkowicie nowy projekt produktu został opracowany przez Kärcher Corporate Industrial Design pod kierownictwem Michaela Meyera i we współpracy z Hyung-il Chang z pracownią SAQ Design w Seulu. Przyjemnie wyglądające urządzenie o błyszczących i matowych powierzchniach może być składowane na niewielkiej przestrzeni. Przewód, wąż i dysza mogą być przechowywane bezpośrednio w urządzeniu lub dostarczonej torbie. Bogaty zestaw akcesoriów pozwala na czyszczenie różnych powierzchni i pomieszczeń – od kuchni i salonu po łazienkę. Jedno napełnienie zbiornika pozwala wyczyścić obszar nawet 75 m2. Czyszczenie parą jest szczególnie polecane dla gospodarstw domowych z dziećmi, osób o wrażliwej skórze i osób cierpiących na alergie, ponieważ można zupełnie zrezygnować z używania dodatków chemicznych.

Nagroda
2019-01-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket