Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MESSE FRANKFURT

Targi Ambiente 2019 r

Targi

W Frankfurcie nad Menem w dn. 8 – 12 lutego odbędzie się kolejna edycja targów Ambiente, podczas których prezentowane są najnowsze produkty oraz innowacje w branży wyposażenia wnętrz. Na wystawie nie zabraknie także polskich firm.

Doroczne targi to święto wszystkich miłośników wzornictwa najżywszej próby oraz trendów w wyposażeniu wnętrz. Jak zawsze do Frankfurtu zjadą się firmy z całego świata, aby prezentować swoje najnowsze produkty oraz zastosowane w nich rozwiązania. Wśród grona 4441 wystawców znajdzie się aż 70 polskich firm. Oferta wystawiennicza będzie prezentowana na przestrzeni o powierzchni 308 tys. m2. Jak co roku wystawa obejmuje pełny zakres produktów w obszarach gotowania, nakrycia stołów, wyposażenia kuchni, wypoczynku, jak również upominków oraz architektury i wyposażenia wnętrz. Krajem partnerskim najnowszej edycji targów zostały Indie.

Otwarcie hali 12 to dla organizatorów doskonała okazja, aby nadać targom Ambiente 2019 zupełnie nową strukturę. Dział Houseware & Storage (Wyposażenie Kuchni i Przechowywanie) przeniesiony zostanie z hal 5.0, 5.1, 6.0 i 6.1 właśnie do hali 12. Ze względu na to, że organizatorzy zamierzają poddać halę 6 przebudowie, dział Table Top Trade (Nakrycia Stołów) będzie tymczasowo przemieszczony z poziomów 6.2 i 6.3 do 5.0 i 5.1. Butelki i termosy tym razem wejdą w skład działu Kitchen Trends (Trendy Kuchenne) zlokalizowanego w hali 1.

Wśród obecnych marek warto wymienić chociażby: Adler, Camry, Dafi, Mesko, Teflon, Smeg. Targi są również okazją do przyznania licznych nagród, jak „German Design Award”, „Kitchen Innovation Award” czy „Tableware International Awards of Excellence”.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.targifrankfurt.pl.

2019-01-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket