GOTIE

Lampka LED z czujnikiem ruchu GML-100

Lampka LED z czujnikiem ruchu

Lampka LED GOTIE GML-100 to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie przydatne w domu i poza nim. Wyposażone jest w dwa tryby pracy: ciągłe świecenie w formie latarki oraz aktywację przez wykrycie ruchu. Sześć trwałych diod LED daje łagodne, ciepłe światło.

PIR – czujnik ruchu

Lampka LED GOTIE wyposażona jest w PIR – czujnik ruchu działający w podczerwieni. Po wykryciu ruchu światło aktywuje się, by po kilkudziesięciu sekundach zgasnąć i przejść w stan czuwania. Czujnik charakteryzuje się szerokim kątem widzenia aż do 90° i zakresem wykrywania w promieniu aż do 3 m.

Długi czas pracy

Lampka GOTIE GML-100 wyposażona jest w energooszczędne diody LED oraz duży, trwały akumulator o pojemności 1800 mAh. Dzięki niemu urządzenie może działać w trybie czuwania z czujnikiem ruchu aż do 90 dni! Z kolei w trybie latarki tak pojemna bateria pozwoli na ciągłe świecenie przez maksymalnie 10 godzin. Ładowanie odbywa się przez standardowy port microUSB.

Łatwy montaż

W zestawie znajduje się uchwyt montażowy z taśmą 3M, co pozwala na łatwe i trwałe przymocowanie go do ścian, mebli oraz dowolnych innych, płaskich powierzchni. Zarówno lampka, jak i uchwyt posiadają wbudowane magnesy, dzięki czemu urządzenie można w każdym momencie w prosty sposób odłączyć i zabrać ze sobą. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystując magnetyczne właściwości różnych powierzchni umieścić lampkę bezpośrednio na nich.

Trwałość i solidność

Produkty GOTIE zawsze tworzone są z materiałów najwyższej jakości. Trwała, solidna obudowa urządzenia sprawia, że lampka GOTIE świetnie sprawdzi się zarówno we wnętrzu, jak i poza domem.

Ergonomia

Charakterystyczny kształt lampki GOTIE sprawia, że strumień światła jest zawsze skierowany w optymalny sposób. Za sprawą przezroczystego okienka w tylnej części lampka generuje dodatkowe, ambientowe oświetlenie pozwalające zmniejszyć obciążenie oczu oraz dające interesujący efekt wizualny.

Intrygujący design

Uważamy, że nawet drobne urządzenie powinno być dopracowane wizualnie. Lampka GOTIE GML-100 dostępna jest w dwóch kolorach i zapakowana w eleganckie pudełko.

Wielofunkcyjność

Lampka LED GOTIE GML-100 przyda się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dodatkowe źródło światła. Jego ogromną zaletą jest możliwość doświetlenia pomieszczeń bez konieczności montażu instalacji elektrycznej. Lampka GOTIE sprawdzi się w takich zastosowaniach, jak:

• Doświetlanie korytarzy
  • Doświetlanie schodów
  • Oświetlenie piwnicy
  • Oświetlenie garażu
  • Nocne doświetlenie pokoju dziecięcego lub sypialni
  • Oświetlenie warsztatowe
  • Oświetlenie przyczepy kampingowej lub kampera
  • Oświetlenie namiotu
  • Oświetlenie wnętrza mebli i szaf
  • Oświetlenie ambientowe