Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HORN DISTRIBUTION

Rubinowy jubileusz Kena Ishiwaty

Rubinowy jubileusz

Ambasador marki Marantz – Ken Ishiwata obchodzi w tym roku 40-lecie współpracy z tym wyjątkowym na skalę światową producentem elektroniki audio. Doskonałą okazją do świętowania rubinowej rocznicy była tegoroczna wystawa Audio Video Show w Warszawie.

Podczas niej firma Horn Distribution prezentowała m.in. właśnie sprzęt Marantza, którego jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim. Prezentację zestawu stereo, w skład którego wchodziły urządzenia tej marki, prowadził zresztą sam jubilat.

Kontynuacja jubileuszowych obchodów miała miejsce w eleganckich wnętrzach lokalu House of Wyborowa Pernod Ricard przy Złotej w Warszawie, gdzie odbyło się spotkanie dla partnerów handlowych i przyjaciół firmy Horn Distribution. Już sam wystrój wnętrza przygotowany przez organizatorów sugerował, że nie będzie to zwyczajna impreza. Wszak był na niej obecny również sam Ken Ishiwata, a także wiele innych znanych i cenionych osobistości ze świata audio. Polski dystrybutor Marantza przygotował dla jubilata wyjątkowy tort, a także „urodzinowy” prezent. Specjalnie z okazji 40. rocznicy współpracy Kena Ishiwaty z Marantzem do oferty tego producenta trafiła limitowana edycja wzmacniaczy oraz odtwarzaczy CD/SACD z serii KI Ruby. Te wyjątkowe modele zostały zaprojektowane i dostrojone przez zespół kierowany przez jubilata, aby zapewnić wyjątkowe brzmienie. Odtwarzacz i amplituner oferowane są w ograniczonej liczbie zaledwie 1000 ponumerowanych sztuk na całym świecie (500 w kolorze czarnym i 500 w kolorze szampańskim) z dołączonym certyfikatem autentyczności.

Przebywający w Warszawie Ken Ishiwata odwiedził też salon sprzedaży Marantza znajdujący się przy Poznańskiej 24. Mieliśmy tam okazję uczestniczyć w spotkaniu z tym wyjątkowym i przesympatycznym człowiekiem, a także posłuchać zestawu stereo stworzonego z jubileuszowych urządzeń KI Ruby, wspartych kolumnami głośnikowymi Q Acoustics Concept 500 i okablowaniem marki QED. Utworów odpowiednio wyselekcjonowanych przez Kena Ishiwatę oraz historii, które opowiadał podczas swojej prelekcji, można byłoby słuchać bez końca…

Rubinowy jubileusz

Ken Ishiwata z rąk Dariusza Świderskiego, prezesa firmy Horn Distribution, otrzymał pamiątkowy obraz przedstawiający fragment warszawskiej starówki.

Rubinowy jubileusz

Spotkanie było także doskonałą okazją do uhonorowania najlepszych firm handlowych oferujących marki dostępne w portfolio Horn Distribution. Mówiąc o marce Marantz, najlepszymi wynikami może poszczycić się firma Mega Hz z Katowic.

Rubinowy jubileusz

Na jubileuszowym spotkaniu nie mogło zabraknąć dwóch ważnych postaci świata audio – Adama Mokrzyckiego (z lewej), organizatora wystawy Audio Video Show, oraz Paula Millera, przewodniczącego organizacji EISA.

Rubinowy jubileusz

W tym roku podczas targów Audio Video Show ekspozycja Marantza wyglądała wyjątkowo. Na PGE Narodowym można było posłuchać zestawu stereo złożonego z modeli ND8006 i PM8006 Marantza i kolumn marki Polk Audio.

Rubinowy jubileusz

Odtwarzacz SA-KI Ruby oraz wzmacniacz PM-KI Ruby mają wygrawerowany laserowo autograf Kena Ishiwaty i osadzony na szczycie przedniego panelu rubin. W Polsce dostępnych jest jedynie 50 takich zestawów.

Rubinowy jubileusz

Jubileuszowy wystrój przybrało także wnętrze salonu Marantza przy Poznańskiej w Warszawie, gdzie Ken Ishiwata demonstrował możliwości urządzeń KI Ruby.

Rubinowy jubileusz

Uroczyste obchody rubinowej rocznicy Kena Ishiwaty nie mogły się obyć bez jubileuszowego tortu, który przybrał tym razem postać smacznego… wzmacniacza marki Marantz.

2018-12-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket