Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BABYLISS PARIS

Suszarka kompaktowa 6730E

Marka BaByliss Paris wprowadziła do swojej oferty trzy nowe linie produktowe: Premium, Creatives oraz Sensitives. Oferowana suszarka 6730E to model kompaktowy z linii Premium – ekskluzywnej gamy produktów do profesjonalnej stylizacji włosów. Jest idealna dla kobiet, które cenią luksus i lubią otaczać się ładnymi, a zarazem praktycznymi rzeczami.

Jak przystało na prawdziwych profesjonalistów w zakresie pielęgnacji włosów, marka BaByliss Paris w najnowszej suszarce z linii Premium zastosowała najlepszej jakości materiały i wydajne podzespoły zapewniające efektywną pracę i trwałość. Model 6730E wyposażono w profesjonalny silnik AC o mocy 2400 W i zwiększonej trwałości. W porównaniu z tradycyjnymi suszarkami tej marki charakteryzuje go pięciokrotnie dłuższa trwałość i pozwala na nawet 1000 godzin suszenia. Prędkość obrotowa osiąga 17 tys. obr./min. Tak duży jej zakres wpływa na dużą wydajność i szybkie suszenie włosów, a co za tym idzie, oszczędza czas i kondycję włosów.

Profesjonalna stylizacja jest możliwa także dzięki dołączonym trzem nasadkom. Pierwsza z nich, o wymiarach 6 × 75 mm, pozwala na precyzyjną stylizację, a ukośna konstrukcja sprawia, że idealnie dopasowuje się do kształtu szczotki. Kolejna nasadka, o rozmiarze 6 × 90 mm, znakomicie sprawdza się przy suszeniu długich włosów, a profesjonalny dyfuzor przeznaczony jest do delikatnego suszenia loków, którym dodaje objętości. Tryb pracy można dostosować do oczekiwanych rezultatów. Dostępne są dwie prędkości i dwie temperatury suszenia. Wstępne suszenie można wykonać np. z dużą szybkością i niską temperaturą, a modelowanie z małą szybkością. Dostępna jest także funkcja strumienia zimnego powietrza.

Dodatkową pielęgnację włosów zapewnia jonizacja. Dzięki niej są one gładkie i lśniące oraz zwiększa się ich podatność na stosowanie kosmetyków do pielęgnacji. Zastosowanie nowoczesnych komponentów pozwoliło także zmniejszyć poziom emitowanego hałasu i gabaryty. Pomimo dużej mocy suszarka jest niezwykle kompaktowa, co znacznie ułatwia jej transport, a użytkowanie czyni mniej męczącym. Model 6730E wyposażono także w wygodny uchwyt oraz przewód o długości 1,8 m, k tóre pozwalają na wygodne użytkowanie. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

Suszarka kompaktowa 6730E
Suszarka kompaktowa 6730E 5
Suszarka kompaktowa 6730E 3
Suszarka kompaktowa 6730E 4
Suszarka kompaktowa 6730E 2
2018-09-14

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket