CONCEPT

Odkurzacz Perfect Clean VP8251

Skuteczne sprzątanie i duża siła ssania to jedne z najważniejszych cech odkurzacza. Oprócz tego warto, aby urządzenie było relatywnie ciche, dzięki czemu znacznie poprawia się komfort pracy z takim urządzeniem.

Oferowany przez markę Concept odkurzacz z linii Perfect Clean przeznaczony jest dla użytkowników, którym oprócz wydajnej pracy zależy także na ciszy. Jego głośność to zaledwie 65 dB (A), więc podczas odkurzania bez obaw można np. słuchać radia. Odkurzacz nie przeszkodzi także we śnie dzieciom w innych pomieszczeniach. Sprzęt wyposażono w silnik o mocy 700 W oraz bogaty zestaw akcesoriów. Innowacyjna szczotka podłogowa z połączeniu z nowym silnikiem zapewnia dużą wydajność odkurzania. Przy jej pomocy czyścić można dywany, chodniki czy wykładziny. Dla posiadaczy zwierząt oraz dywanów z długim włosiem nieoceniona okaże się turboszczotka. Skutecznie usuwa ona sierść nie tylko z podłóg, ale także np. z mebli. Wyjmowana rolka ułatwia jej czyszczenie. Oprócz tego nie zabrakło w zestawie szczotki parkietowej, która nie rysuje podłóg, czy długiej szczelinowej ssawki do czyszczenia zakamarków, np. tych we wnętrzu auta.

Zestaw uzupełniają ssawka ze szczoteczką, która pomoże pozbyć się kurzu, np. z parapetów i mebli, ssawka do tapicerki oraz ssawka szczelinowa. Zabrudzenia są gromadzone w dużym wielowarstwowym worku antybakteryjnym o pojemności 4 l. Odkurzacz wyposażono w filtr HEPA (H13), który zatrzymuje do 99,9 proc. roztoczy, pyłów, bakterii, które podczas odkurzania mogłyby wrócić do pomieszczenia. W razie potrzeby filtr można umyć i osuszyć, a następnie użyć ponownie. Odkurzacz Concept Perfect Clean VP8251 znakomicie sprawdzi się także w domach astmatyków i alergików.

Odkurzacz Perfect Clean VP8251
Odkurzacz Perfect Clean VP8251 2