Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FRANKE

Urządzenia z serii Frames by Franke

Urządzenia z serii Frames by Franke

Nowa linia AGD Frames by Franke wyróżnia się wyszukanym wzornictwem i zaawansowanymi funkcjami. Dzięki tej prestiżowej serii kuchnia może stać się wizytówką domu i spełnić wyrafinowane oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów gotowania.

Linia Frames by Franke powstała z myślą o osobach lubiących otaczać się przedmiotami starannie zaprojektowanymi, zwracających uwagę na detale i doceniających wygodę użytkowania. Urządzenia do niej należące udowadniają, że spełnienie tych wymogów w przypadku sprzętów kuchennych jest możliwe. I nie mówimy tylko o piekarniku czy płycie indukcyjnej.

Linia ta oferuje także kompletne wyposażenie kuchni – od baterii i zlewozmywaków z praktycznymi funkcjami wylewek, przez urządzenia kompaktowe, takie jak np. ekspres do kawy, aż po okapy, a także wiele przydatnych akcesoriów. Dzięki temu cała kuchnia może zostać urządzona w spójny stylistycznie sposób. W ramach linii Frames by Franke znajdziemy obecnie aż 59 rozmaitych elementów. Co ważne, urządzenia do niej należące dostępne są w różnych wymiarach i wariantach ze względu na funkcjonalność.

A co jest dla nich wspólne? Podpowiedź nasuwa już sama nazwa linii. „Frames” odwołuje się do motywu dekoracyjnej ramki okalającej modele z tej serii. Delikatny stalowy element w subtelny sposób wzbogaca minimalistyczne wzornictwo urządzeń. Charakterystyczna ramka jest też symbolicznym nawiązaniem do ponadstuletniej historii firmy w produkcji stalowych zlewozmywaków, których również nie zabrakło w nowej serii produktowej.

Wśród AGD Frames by Franke prawdziwą „gwiazdą” jest piekarnik, który umożliwia przygotowanie równocześnie 4 potraw bez przenikania się smaków i zapachów. We Frames by Franke sterowanie dotykowe dostępne jest nie tylko w piekarnikach, ale również w elektrycznych płytach grzewczych (w tym w modelach z polami typu flexi, które można połączyć ze sobą, wykorzystując duże naczynia). Z kolei dwa modele płyt gazowych mają precyzyjne pokrętła, żeliwne ruszty i pionowe płomienie, umożliwiające szybsze gotowanie. Większa płyta wyposażona jest też w piąty palnik – typu „wok” z podwójnym pierścieniem ognia.

Nowa linia to również okapy wertykalne wyspowe i ścienne oraz model nablatowy, który może wysuwać się do połowy, co jest przydatne przy gotowaniu w niskich naczyniach i patelniach.

Urządzenia dostępne są w kolorze czarnym i szampańskim. Oba te odcienie doskonale pasują do najmodniejszych wykończeń mebli, które czołowi producenci prezentują od kilku sezonów na targach EuroCucina w Mediolanie.

2018-09-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket