Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIO

Trzeci rok z gwarancją

Trzeci rok z gwarancją

Wystartowała nowa promocja marki Mio – przy zakupie wybranych wideorejestratorów, nawigacji samochodowych i urządzeń typu „combo” producent daje możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji o dodatkowe 12 miesięcy.

Aby skorzystać z promocji, należy prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie internetowej www.miocashback.pl, dołączając do niego kopię dowodu zakupu – paragonu lub faktury VAT. Po zweryfikowaniu zgłoszenia klient otrzyma drogą e-mailową dokument potwierdzający dodatkowy, trzeci rok gwarancji na dane urządzenie.

Gwarancja ta będzie funkcjonować na tej samej zasadzie co normalna, z pełną ochroną w systemie „door to door”, w której to producent ponosi wszystkie opłaty za odbiór wadliwego sprzętu i dostarczenie naprawionego urządzenia do klienta. Promocja obejmuje urządzenia zakupione od 1 sierpnia do 30 września 2018 r., natomiast zgłoszenia przyjmowane są do 15 października br. włącznie. Pełna lista produktów objętych akcją promocyjną dostępna jest na stronie www.miocashback.pl/3lata.

2018-09-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket