Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Głośnik lub słuchawki w zestawie ze smartfonem Galaxy

Głośnik lub słuchawki w zestawie

„Razem Bardziej” to nowa promocja, w ramach której zakup wybranych smartfonów z linii Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń firmy Marshall.

Promocja trwa do 30 września i obejmuje urządzenia Galaxy S9/S9+, Galaxy A8 oraz Galaxy A6/A6+, kupione u autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Lista partnerów biorących udział w promocji dostępna jest w regulaminie i na stronie www.razem.samsung.pl. Wyjątkiem jest Samsung Galaxy A6. Promocja na ten model smartfonu, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października.

Głośniki Marshall Killburn, Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT – to urządzenia, które czekają na uczestników promocji. By skorzystać z oferty należy kupić i aktywować wybrany smartfon Galaxy, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne promocję Razem Bardziej można łączyć z ofertą „Odkup Samsung”, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać specjalny bonus od firmy Samsung.

2018-09-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket