Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KAERCHER

Parownica i odkurzacz w finale konkursu „Dobry Wzór”

Parownica i odkurzacz w finale konkursu „Dobry Wzór”

„Dobry Wzór” jest najstarszym, najbardziej prestiżowym konkursem wzornictwa w Polsce. W tym roku jury złożone z projektantów i specjalistów zakwalifikowało do finału aż dwa produkty firmy Kärcher.

Finalistami „Dobrego Wzoru 2018” zostały odkurzacz pionowy VC 5 oraz parownica SC1 EasyFix. Odkurzacz VC 5 to urządzenie bezworkowe i kompaktowe, projektowane z myślą małych mieszkaniach, w których nie ma zbyt wiele miejsca na przechowywanie dużych sprzętów. Składana rura teleskopowa pozwala dopasować urządzenie do wzrostu osoby odkurzającej. Piękny, nawiązujący do spotykanych w latach 60. XX w. pionowych odkurzaczy wygląd sprawia, że urządzenie doskonale się prezentuje. Zaawansowana filtracja pozwala osiągać doskonałe rezultaty pracy.

Parownica SC 1 Easy Fix czyści różnorodne wodoodporne powierzchnie: poczynając od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową. Doskonale usuwa ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Dodatkowo ergonomiczny kształt, zredukowana masa (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) sprawiają, że parownica jest łatwa i wygodna w obsłudze w codziennych porządkach.

W tym roku do konkursu zgłoszono 192 produkty w dziewięciu kategoriach: „Dom”, „Praca”, „Sfera publiczna”, „Usługi”, „Nowe technologie”, „Grafika użytkowa i opakowania”, „Nowe materiały produkcyjne”, „Transport i komunikacja” oraz „Moda i akcesoria”.

Wszystkie finałowe produkty będą zaprezentowane na wystawie „Dobry Wzór 2018”.

Parownica i odkurzacz w finale konkursu „Dobry Wzór” 2

 

 

Parownica i odkurzacz w finale konkursu „Dobry Wzór” 3
2018-09-13

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket