Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FULGOR MILANO

Otwiera pierwszy showroom w Chinach

Włoski producent AGD, firma Fulgor Milano, otwiera pierwszy showroom w Chinach. Będzie on zlokalizowany w Szanghaju, a więc w jednej z największych światowych metropolii.

Firma Fulgor Milano w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit, czego rezultatem jest m.in. porozumienie z chińską grupą Shanghai Yfaqiancheng Home Appliances Development, na mocy którego w Azji powstanie nowy showroom włoskiego producenta. Umowa została zawarta jeszcze podczas tegorocznych targów Eurocucina, a oficjalnie została zaprezentowana podczas konferencji, która odbyła się w Szanghaju.

Nowa placówka ma być pierwszym ze 100 punktów sprzedaży sprzętu Fulgor Milano, które powstaną w Chinach. Świadczy to o ogromnym zaufaniu do AGD włoskiego producenta i pokazuje, że na Dalekim Wschodzie mocno wierzą w potencjał tej marki zarówno pod względem rozwiązań technicznych, jak i wyrafinowanego wzornictwa „Made in Italy”.

– Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera, który był zdolny poświęcić się dla rozwoju naszej marki na tym ważnym, ale skomplikowanym rynku, jakim są dzisiejsze Chiny. Rynku, którego nie możemy ignorować, jeśli chcemy być międzynarodową marką – powiedział Gianni Meneghetti, dyrektor generalny Fulgor Milano.

Otwiera pierwszy showroom w Chinach
2018-09-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket