Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CONCEPT

10 lat AGD do zabudowy

10 lat AGD do zabudowy

Marka Concept świętuje w tym roku 10-lecie obecności na rynku sprzętu do zabudowy kuchennej. W ofercie tego producenta znajdziemy m.in. piekarniki, płyty grzejne, a także okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe.

Firma jest obecnie czołowym producentem i dostawcą elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego w Czechach, na Słowacji, a także w Polsce. Początki jej działalności sięgają 1991 r., kiedy to otworzyła swój pierwszy sklep z AGD. Concept jako marka wprowadzona została jednak dopiero 10 lat później, bo w 2001 r., natomiast sprzęt AGD do zabudowy pod marką Concept pojawił się w 2008 r. Producent nieustannie rozwija swoją ofertę, wprowadzając na rynek nowe modele. W 2016 r. zdecydował się na powiększenie oferty o produkty z linii premium.

Hasło przewodnie marki Concept „AGD z pasją” doskonale odzwierciedla podejście tego producenta do branży, w której funkcjonuje. Wprowadzając na rynek nowe modele, firma nie skupia się wyłącznie na produktach od strony technicznej, ale przywiązuje ogromną wagę do sztuki projektowania. W rezultacie powstają funkcjonalne, a do tego wyjątkowe pod względem wzornictwa linie produktów, które idealnie wpasowują się w potrzeby wielu gospodarstw domowych.

2018-09-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket