Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

APPLiA POLSKA

Kongres Serwisów AGD

Kongres Serwisów AGD

APPLiA Polska, związek pracodawców oraz producentów AGD, zaprasza na Kongres Serwisów AGD. Tegoroczna, szósta edycja imprezy odbędzie się 21 września w Łodzi. Wydarzenie jest adresowane do właścicieli firm serwisowych oraz producentów AGD.

Najbliższa edycja poświęcona będzie tematom najistotniejszym z punktu widzenia małych firm serwisowych. Nie zabraknie zatem stałego elementu, czyli praw konsumenta, których merytoryczne omówienie zapewni profesor Uniwersytetu Śląskiego, pani Monika Jagielska. W tym roku dużo uwagi poświęcone zostanie również nowym przepisom RODO. Eksperci z kancelarii prawnej WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp. k. omówią obowiązki oraz zaprezentują przygotowany przez APPLiA Polska „Przewodnik po RODO dla serwisów AGD”. Nie mniej ważnym tematem obecnym w tym roku na kongresie będzie obowiązująca od stycznia br. nowelizacja ustawy o F-gazach. Przedstawiciele z Instytutu Chemii Przemysłowej oraz Urzędu Dozoru Technicznego wyjaśnią, czego tak naprawdę spodziewać powinny się punkty serwisowe w tej tematyce, gdzie raportować i jakie uprawnienia bądź certyfikaty uzyskać.

– Wierzymy, że wydarzenie będzie dobrą okazją do dyskusji oraz źródłem wiedzy zarówno dla firm serwisujących sprzęt, jak i producentów sprzętu AGD w Polsce – powiedział Radosław Maj z APPLiA Polska, koordynator Kongresu Serwisów AGD.

2018-09-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket