Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GALICJA TOMASZEK

Wspólne targi po raz drugi

W piątek 28 września w hotelu Gołębiewski w Karpaczu wystartują 3-dniowe targi MaxExpo. To już 4. edycja tego wydarzenia, jednak dopiero po raz drugi na jednej imprezie jednocześnie zaprezentują się sieci Max Kuchnie i Max Elektro.

Już teraz wiadomo, że nadchodząca edycja pobije dotychczasowe rekordy, jeśli chodzi o liczbę wystawców i odwiedzających. W ramach imprezy odbędą się prezentacje i prelekcje przygotowane m.in. przez organizatora – Galicję Tomaszek. Jest to rodzinna firma, która od pokoleń z sukcesami działa w branży AGD. Galicja Tomaszek jest właścicielem Max Kuchni – sieci studiów mebli kuchennych oraz Max Elektro – ogólnopolskiej sieci sklepów ze sprzętem RTV i AGD. Targi MaxExpo są wydarzeniem, które łączy oba te brandy. Po raz pierwszy taka „integracja” miała miejsce w ubiegłym roku i okazała się wyjątkowo trafionym pomysłem.

Trzydniowe targi będą doskonałą okazją nie tylko do prezentacji najnowszych produktów i usług, ale też do rozmów i spotkań biznesowych na temat aktualnych trendów rynkowych czy kierunku rozwoju sektorów RTV-AGD-multimedia oraz meblowego. Na imprezie nie zabraknie także dobrej muzyki. Pierwszego dnia uroczystą kolację uświetni koncert zespołu Sound’n’Grace, natomiast sobotni wieczór będzie należał do Sławomira, który jest również twarzą marki Max Elektro.

Przypominamy, że „InfoMarket” objął to wydarzenie patronatem medialnym. Już teraz zapraszamy do lektury naszej relacji z tej imprezy, która pojawi się w jednym z kolejnych numerów magazynu.

Wspólne targi po raz drugi
2018-09-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket