REMINGTON

Wyróżniony tytułami „Produkt Roku 2018”

Marka Remington może pochwalić się kolejnymi nagrodami. Prostownica S8598 została wyróżniona tytułem „Produkt Roku 2018” przez polską edycję magazynu „Women’s Health”.

Z kolei trymer Durablade MB050 według czytelników magazynu „Men’s Health” otrzymał tytuł „Produkt Roku 2018” w kategorii „urządzenia – najlepszy gadżet”, a jury uznała Durablade „Produktem Roku 2018” w kategorii „urządzenia – najlepsza golarka elektryczna”.

Prostownica Remington S8598 wchodzi w skład linii Keratin Protect i została oficjalnie uznana za najlepszy produkt do modelowania włosów. Jest to zasługa między innymi zaawansowanych rozwiązań, takich jak płytki ceramiczne zawierające keratynę i olej migdałowy czy cyfrowy wyświetlacz, który dzięki regulacji temperatury od 150 °C do 230 °C pozwala na jej dopasowanie do rodzaju włosów.

Remington S8598 jest również urządzeniem „inteligentnym”, w ciągu sekundy aż ośmiokrotnie odczytuje poziom wilgoci włosów i dostosowuje swój tryb pracy do ich stanu. Dlatego też prostownica nigdy nie zaaplikuje szkodliwej dawki ciepła, a więc włosy pozostają bezpieczne i mniej podatne na uszkodzenia, np. rozdwojone końcówki.

Podwójna nagroda dla innowacyjnego trymera Durablade MB050 to znak, że panowie doceniają jego wielofunkcyjność i ergonomiczne rozwiązania. Sprzęt odznacza się między innymi brakiem konieczności wymiany ostrzy. Producent zastosował dwustronne ostrza TST, które są niezwykle trwałe i tną włosy tuż nad powierzchnią skóry.

2018-09-06