PHILIPS

Oczyszczacz powietrza AC5659/10

O czyste powietrze w domu czy biurze warto zadbać nie tylko w sezonie grzewczym. Oczyszczacz poradzi sobie przecież także z alergenami, szkodliwymi gazami i pyłami oraz bakteriami i wirusami.

Wprowadzony do oferty firmy Philips model AC5659/10 przeznaczony jest do pracy na dużych przestrzeniach, nawet 130 m2. Znakomicie spisze się więc np. w biurach, dużych mieszkaniach i domach. Podstawę jego konstrukcji stanowią precyzyjny kształt z dwoma wentylatorami oraz aż 6 filtrów dla jeszcze lepszej skuteczności oczyszczania. Konstrukcja z podwójnym wlotem powietrza pomaga wzmocnić jego strumień, aby zapewnić bardzo duży współczynnik dostarczania czystego powietrza CADR, który wynosi aż 500 m³/h. Skuteczne usuwanie do 99,97 proc. zanieczyszczeń zapewnia system podwójnej wieloetapowej filtracji. Dwa filtry wstępne oraz dwa filtry NanoProtect HEPA skutecznie usuwają cząsteczki, natomiast dwa filtry z aktywnym węglem ograniczają ilość gazów w powietrzu i eliminują przykre zapachy. Oczyszczacz bazuje na całkowicie naturalnych metodach oczyszczania, nie jonizuje powietrza i nie stosuje szkodliwych środków chemicznych, jest przyjazny dla alergików i bezpieczny dla zwierząt. Potwierdzeniem skuteczności jest atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Funkcja AeraSense monitoruje stan powietrza i automatycznie na niego reaguje, oczyszczając je. Dodatkowo 4-stopniowy wskaźnik kolorów w prosty sposób wizualizuje aktualną jakość powietrza. Oczyszczacz działa w 3 trybach pracy automatycznej i ma 5 ustawień pozwalających wybrać właściwą prędkość wentylatora: cichy (nocny), 1, 2, 3, turbo.

Oczyszczacz powietrza AC5659/10 2
2018-08-27