Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GAGGENAU

Sommelier Awards 2018

Sommelier Awards 2018

Firma Gaggenau rozpoczęła trzecią edycję plebiscytu Sommelier Awards. Ta prestiżowa, ciesząca się coraz większym poważaniem nagroda jest wręczana jako dowód głębokiego uznania zarówno dla znawców wina, jak i dla ich pracodawców.

Nagrody „Gaggenau Sommelier Awards” wręczane są co 2 lata podczas uroczystej gali. Tym razem odbędzie się ona w dniach 16–17 października 2018 r. w Pekinie. Miejsce jest nieprzypadkowe, ponieważ Chińczycy pasjonują się winem już od stuleci, a ponadto Chiny szybko stały się poważnym konkurentem na globalnym rynku producentów wina. O zwycięstwo będą walczyć kandydaci z Chin, Francji, Republiki Południowej Afryki, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Triumfator otrzyma oficjalny status globalnego ambasadora kultury Gaggenau wraz z dodatkową nagrodą, która zostanie ogłoszona w nadchodzących miesiącach.

Konkurs „Gaggenau Sommelier Awards” pomaga rozbudzać zainteresowanie winem i edukować miłośników tego szlachetnego trunku na całym świecie. Za sprawą firmy Gaggenau dokona się połączenie wspaniałych tradycji winogrodnictwa i ponadczasowego bogactwa chińskiej kultury.

2018-08-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket