Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

LIEBHERR

Premierowe chłodziarkozamrażarki

Premierowe chłodziarkozamrażarki

W połowie maja w warszawskiej restauracji Na Lato odbyło się kameralne spotkanie prasowe, w trakcie którego przedstawiciele marki Liebherr w Polsce zaprezentowali nowe chłodziarkozamrażarki.

Gotowanie to prawdziwa sztuka, a tworzenie w kuchni wymaga specjalnych warunków związanych m.in. z odpowiednim przechowywaniem produktów żywnościowych. Liebherr opracował technologie chłodzenia z myślą o długotrwałej przyjemności z jedzenia. Co wyróżnia premierowe chłodziarko-zamrażarki? Z pewnością są one przemyślane i dopracowane do perfekcji i „szyte” na miarę wymagających użytkowników.

Wśród nowości znalazły się: pojemny french door CBNes 6256, dwa modele side by side – SBSes 8486 (prezentowany podczas spotkania prasowego) i SBSes 8473, jedna z najcichszych na rynku chłodziarkozamrażarek z linii Silent CBef 4815-21 oraz jedyny w swoim rodzaju Sticker Art CNst 4813. Premierowe urządzenia zachwycają jakością wykonania i energooszczędnymi rozwiązaniami.

Premierowe chłodziarkozamrażarki 1

Krzysztof Wasilewski, ekspert marki Liebherr, omówił najważniejsze cechy premierowych chłodziarkozamrażarek.

Premierowe chłodziarkozamrażarki 2

Michał Myszkiewicz, szef kuchni w restauracji Na Lato, przygotował wyjątkowe smakołyki, oczywiście, z produktów, które wcześniej przechowywane były w urządzeniach marki Liebherr.

Zwycięski gigant

Zwycięski gigant

W kwietniu tego roku marka Liebherr została uhonorowana jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego – Red Dot Award. Kapituła konkursu wyróżniła m.in. chłodziarkozamrażarkę french door CBNes 6256. Połączenie jakości, designu i innowacji sprawiły, że kolejny raz produkt marki Liebherr znalazł się w gronie najlepszych.

Wspomniany model zachwyca swoimi gabarytami. Jego wnętrze ma pojemność 471 l. Urządzenie zostało wyposażone w dwie szuflady z technologią Bio Fresh. Są one gwarancją świeżości produktów. W temperaturze nieco powyżej 0°C i przy idealnej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby oraz produkty mleczne zachowują witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce. Dzięki funkcji NoFrost w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Bez szronu. Bez problemu.

Dla wszystkich fanów kolorowych drinków idealnym rozwiązaniem jest wbudowany Ice Maker. Automatyczna kostkarka z mechanizmem TwistTray dba o to, aby kostki nie zlepiały się ze sobą i miały jednolity, atrakcyjny kształt.

Boki, drzwi oraz wewnętrzna tylna ściana urządzenia zostały wykonane ze stali szlachetnej. Całość jest niezwykle wytrzymała i odporna na zarysowania.

Pomimo swojej pojemności model CBNes 6256 zaskakuje niskim zużyciem energii w klasie efektywności energetycznej A++.

Świeżość w innowacyjnym formacie

Świeżość w innowacyjnym formacie

Chłodziarkozamrażarki side by side są wzorcowym przykładem sztuki chłodniczej. Należą do grupy urządzeń BluPerformance. Cechują je wysokiej klasy materiały, perfekcyjne wykonanie nawet najdrobniejszych elementów, łatwość użytkowania oraz precyzyjne dotykowe sterowanie.

Mają one kilka stref klimatycznych dopasowanych do każdego rodzaju żywności. Szuflady BioFresh w modelu SBSes 8473 oraz BioFreshPlus w modelu SBSes 8486 zapewniają elastyczność i kontrolę klimatu, w którym przechowuje się artykuły spożywcze. Za sprawą niezależnego elektronicznego systemu sterowania można precyzyjnie ustawić temperaturę z dokładnością do jednego stopnia. Ryby i owoce morza zachowują świeżość na dłużej w temperaturze -2°C, natomiast wrażliwe na temperaturę owoce południowe pozostają świeże wyjątkowo długo w szufladzie +6°C z dużą wilgotnością powietrza.

Świeżość w innowacyjnym formacie 2

Urządzenia wyposażono w funkcję No Frost, która raz na zawsze kończy problem szronu oraz automatyczną kostkarkę do lodu Ice Maker. Co więcej, w modelu SBSes 8473 znajdziemy system DuoCooling. Zintegrowana chłodziarka do wina w modelu SBSes 8486 z dwustrefową, precyzyjną regulacją temperatury chroni ich wyborny smak i aromat.

Świeżość w innowacyjnym formacie 3

Pomimo imponującej pojemności wynoszącej aż 688 l, model SBSes 8473 zachwyca niskim zużyciem energii w klasie efektywności energetycznej A+++. Natomiast model z winiarką to 645 l w klasie energetycznej A++. Ich oszczędność robi wrażenie!

Komfort ciszy i limitowana edycja Sticker Art

Komfort ciszy i limitowana edycja Sticker Art

Inżynierowie marki Liebherr od lat pracują nad tym, aby ich urządzeń po prostu nie było słychać. Rezultatem ich starań są chłodziarkozamrażarki z linii Silent, w których generowanie dźwięków zostało ograniczone do minimum. W nowej chłodziarkozamrażarce CBef 4815-21 poziom szumu wynosi zaledwie 34 dB, co plasuje to urządzenie wśród najcichszych dostępnych na rynku. Redukcja hałasu w tym urządzeniu była możliwa, dzięki zastosowaniu sprężarki o zmiennej prędkości, wentylatora o regulowanych obrotach oraz czynnika chłodniczego nowej generacji. Dodatkowo produkt należy do energooszczędnej linii BluPerformance, a jego technika chłodzenia została kompaktowo zintegrowana w cokole urządzenia, minimalizując w ten sposób poziom szumu.

Urządzenie wykorzystuje technikę BioFresh, gwarantującą idealny klimat dla długotrwałej świeżości, DuoCooling oraz najwyższą klasę energetyczną A+++. System SmartFrost redukuje oszronienie wnętrza zamrażarki, natomiast obudowa urządzenia wykonana w technologii SmartSteel zwiększa odporność na zarysowania i ułatwia czyszczenie.

Chłodziarkozamrażarka CNst 4813 z linii Sticker Art to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów designu. Ekskluzywne grafiki z limitowanej edycji pozwolą ożywić wnętrze domu. Projekt opiera się na unikatowej, barwnej stylistyce wpisującej się w najnowsze trendy. Poza efektownym, funkcjonalnym designem urządzenie imponuje energooszczędnymi rozwiązaniami oraz technologiami tj. NoFrost czy DuoCooling.

 

Premierowe chłodziarkozamrażarki 3

Gotowanie to prawdziwa sztuka, która dostarcza emocji i angażuje wszystkie zmysły. Tylko dopracowanie najdrobniejszych szczegółów do perfekcji pozwala osiągnąć najwyższą jakość. Kierując się tym mottem, firma Liebherr opracowała technologie chłodzenia z myślą o długotrwałej przyjemności z jedzenia.

źródło: materiały redakcyjne, materiały prasowe Liebherr

 

2018-05-23

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket