Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BSH

Bosch kontra... Siemens!

Bosch kontra... Siemens!

Tak, tak! W takiej właśnie w konwencji, pojedynku obu producentów, utrzymane było ostatnie spotkanie prasowe, które odbyło się w wyjątkowym miejscu, jakim jest Stadion Narodowy w Warszawie. Duch sportowej walki obecny był nie tylko z racji samego miejsca konferencji, ale także z powodu zmagań kulinarnych dwóch drużyn.

A drużyny nie byle jakie, bowiem z lewej strony najnowszy piekarnik Serie | 6 marki Bosch i reprezentujący go ambasador marki – Mateusz Gessler, z drugiej zaś piekarnik iQ500 Siemiensa i równie wybitny szef kuchni – Joseeph Seeletso, na co dzień współpracujący z BSH. Każdy z kucharzy, wraz z ochotnikami- asystentami, miał stworzyć wyjątkową potrawę w zaledwie 15 minut. Łatwo nie było, ale zarówno obie drużyny jak sprzęty spisały się na medal! Jednak każdy z Państwa czeka z pewnością na wynik tej konkurencji. Po spróbowaniu obu potraw: kurczaka z warzywami autorstwa Mateusza Gesslera oraz krewetek na parze z warzywami podanych na puree z platana Josepha Seeletso, jury jednomyślnie zadecydowało o… remisie! Oprócz zabawnej formuły i kulinarnych atrakcji przygotowanych przez przedstawicieli marek Bosch oraz Siemens, BSH zadbało także o wyjątkową warstwę informacyjną. Oto także tego dnia chodziło obu markom – aby przybliżyć w wyjątkowej formie i miejscu, także wyjątkowe i zaawansowane funkcje z jakimi spotykamy się w urządzeniach obu marek.

Podczas konferencji wyświetlono wyniki sondy ulicznej, które zaprezentowały najważniejsze cechy nowoczesnego piekarnika, a także przedstawiły najważniejsze cechy obu urządzeń. Nie zabrakło także rozmów z ekspertami, a także miłego popołudnia z lunchem. Spotkanie poprowadziła znana i lubiana prezenterka telewizji TVP2 – Marzena Rogalska.

Bosch kontra... Siemens! 2

Tego dnia debiut swój miały nie tylko piekarniki marek Bosch i Siemens, ale także nowa PR manager – Olga Zalecka (po prawej).

Bosch kontra... Siemens! 3

▲▼Techniczne możliwości obu sprzętów przedstawili: Remigiusz Jeżo – trener ds. produktów BSH oraz Kamila Kędzia – product manager.

Bosch kontra... Siemens! 4

▼Aby osiągnąć znakomite wyniki kulinarne w tak krótkim czasie potrzebne były wiedza, kunszt, ale i… funkcje szybkiego nagrzewania komory grzewczej, funkcje parowe czy termoobieg.

Bosch kontra... Siemens! 5

▼Nasza redakcja aktywnie uczestniczyła w rozgrywce kulinarnej, będąc częścią zespołu marki Siemens.

Bosch kontra... Siemens! 6

▼Nie ma teorii bez praktyki. O tę ostatnią zadbali mistrzowie smaku – Mateusz Gessler oraz Joseph Seeletso. Szefowie kuchni wraz z asystentami mieli zaledwie kwadrans na stworzenie swojego dania.

Bosch kontra... Siemens! 7
2018-05-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket