Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BRABANTIA

Pokochaj zmywanie z nową kolekcją Sink Side

Pokochaj zmywanie

Czy zdarza Ci się, że podczas zmywania naczyń zmywasz z siebie także dobry humor? Brabantia wyciąga pomocną dłoń i przedstawia kolekcję Sink Side – dziewięć akcesoriów, które sprawią, że zmywanie stanie się przyjemne. Kolekcja obejmuje: pojemnik na odpady organiczne, organizer na zlew, standardowe i kompaktowe suszarki na zlew, silikonowe maty do suszenia naczyń, szczotkę z przyssawką, a także ściereczki. Te stylowe akcesoria niewątpliwie pomogą na każdym kroku zmywania.

Niech żyje czystość. Być może zmywanie nie jest twoim ulubionym zajęciem, ale z kolekcją Sink Side może się tak stać! Wyjątkowe akcesoria sprawią, że zmywanie stanie się rytuałem i cennym momentem, który możesz dzielić z partnerem, dziećmi lub przyjaciółmi.

Pokochaj zmywanie

Najważniejszy jest dobry start. Zacznij od wyrzucenia resztek jedzenia do pojemnika na odpady organiczne w kolorze ciemnoszarym bądź miętowym. Tak jak wszystkie inne pojemniki, ten również łatwo otworzyć, przenosić i czyścić. Jego pokrywa pozostaje otwarta, co sprawia, że jest poręczny podczas dłuższego sprzątania. Uchwyt ze stali nierdzewnej umożliwia łatwe przenoszenie do kompostownika w celu opróżnienia. Ponadto został wykonany z wytrzymałego materiału, więc można go myć w zmywarce. Posiada 2-letnią gwarancję. Pojemnik na odpady organiczne, dostępny w kolorze miętowym lub ciemnoszarym, cena: 83 zł.

Pokochaj zmywanie2

Nasza szczotka do naczyń z przyssawką w kolorze ciemnoszarym lub miętowym ułatwi Ci zmywanie. Posiada poręczny uchwyt i przyssawkę, dzięki której szczotka będzie zawsze pod ręką. Wbudowany skrobak pomoże w łatwym usunięciu przypalonego jedzenia. Możesz też użyć ściereczek z mikrofibry, które idealnie nadają się do sprzątania w kuchni. Są bardzo chłonne i idealnie sprawdzają się podczas mycia i suszenia naczyń, czy czyszczenia blatów i luster przy użyciu mniejszej ilości detergentów.

Szczotka z przyssawką, dostępna w kolorze miętowym lub ciemnoszarym, cena: 39 zł.

Ściereczki z mikrofibry, komplet – 3 sztuki, cena: 18 zł.

Ściereczki z mikrofibry, komplet – 2 sztuki, cena: 9 zł.

Pokochaj zmywanie23

Zmywanie skończone? Użyj standardowej lub kompaktowej suszarki do naczyń z oddzielną tacą ociekową, dzięki której twoje naczynia będą bezpieczne, a blat suchy. Dzięki wyjmowanemu koszykowi na sztućce z łatwością włożysz je z powrotem do szuflady. Suszarka jest trwała i odporna na korozję. Ponadto posiada aż 5 lat gwarancji.

Kompaktowa suszarka na zlew, dostępna w kolorze jasnoszarym lub ciemnoszarym,
cena: 169 zł.

Standardowa suszarka na zlew, dostępna w kolorze jasnoszarym i ciemnoszarym,
cena: 239 zł

Pokochaj zmywanie4

A może potrzebujesz trochę więcej elastyczności? Składana, silikonowa mata do suszenia będzie idealna podczas małego zmywania. Dzięki niej woda ociekająca z naczyń spływa wprost do zlewu. Silikon jest trwały i łatwy w czyszczeniu – nawet w zmywarce. Możesz też zabezpieczyć blat przed zamoczeniem i uszkodzeniami za pomocą maty do suszenia z mikrofibry. Jest miękka, można ją składać, wchłania siedmiokrotność swojej wagi i można ją prać w pralce w temperaturze 60°C.

Silikonowa mata do suszenia naczyń, dostępna w 3 kolorach: ciemnoszarym, jasnoszarym, miętowym, cena: 83 zł.

Mata do suszenia naczyń z mikrofibry dostępna w kolorze ciemnoszarym, cena: 23 zł.

Pokochaj zmywanie5

Skończone? Organizer na zlew pomoże utrzymać kuchennych pomocników w jednym miejscu. Nie daj się zwieść kompaktowemu wyglądowi – jest w nim wystarczająco dużo miejsca na pojemnik z detergentem, gąbki i inne przedmioty. Żeberka na dnie utrzymują sprzęty w pionie, a oddzielna, antypoślizgowa taca ociekowa z silikonu zabezpiecza przed przesuwaniem. Jest też łatwy w utrzymaniu, można go czyścić w zmywarce. Posiada 2-letnią gwarancję.

Organizer na zlew, dostępny w kolorze ciemnoszarym i miętowym, cena: 59 zł.

 

Produkty z kolekcji Sink Side firmy Brabantia będą dostępne od kwietnia 2018 roku. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę firmy Brabantia www.brabantia.com

Źródło: materiąły prasowe

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket