Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

RAW DECOR

Raw Decor z nową kolekcją!

Raw Decor z

Polska marka Raw Decor, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mozaiki ceramicznej o ponadczasowym charakterze, właśnie zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Od teraz w ofercie marki dostępne będą m.in. różnorodne modele płytek ze stylowym motywem marmuru. Portfolio produktów wzbogaciło się także o ciekawe propozycje kolorystyczne takich kształtów jak Flabellum oraz arabeska

Marmur - minimalizm i elegancja

Ciekawym pomysłem na urządzenie stylowego wnętrza jest wykorzystanie bardzo modnej ostatnio marmurowej mozaiki. Tutaj warto sięgnąć po najnowsze propozycje Raw Decor. W ofercie znajdziemy zróżnicowane kształty, takie jak: diamond, cegiełka, cygara i heksagon. Z powodzeniem można je dopasować do swojej koncepcji. Marmur jako symbol minimalistycznej elegancji świetnie skomponuje się na przykład z drewnem, dzięki czemu wnętrze zyska efekt przytulnego.

Raw Decor z

Orientalny kącik

Kolejną interesującą nowością jest linia Dover, czyli uzupełnienie orientalnego motywu arabeski o kolejne barwy. Tym razem są to spokojne, pastelowe odcienie zieleni, błękitu oraz bieli. Motywy marokańskie stają się coraz bardziej popularne, a arabskie inspiracje coraz śmielej goszczą także we wnętrzach. Taka kolorystyka z pewnością inspiruje do tworzenia rozmaitych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu od łazienki, poprzez kuchnię, aż do salonu i sypialni.

Raw Decor z3

Rybia łuska

Oferta modelu Flabellum, który swoim kształtem przypomina rybie łuski także poszerzyła się o dwa nowe odcienie: bursztyn oraz błękit. Oba kolory są szkliwione, dzięki czemu dają niezwykle wyrazisty i elegancki efekt. Nadają się zarówno na powierzchnię ścian, jak i podłóg.

 

Źródło: materiały prasowe

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket