PEKA

Spotkanie w showroomie pełne inspiracji - fotorelacja

Spotkanie w showroomie

Pod koniec lutego odbyło się spotkanie o charakterze szkoleniowym, zorganizowane przez markę Peka w firmowym showroomie w centrum handlowym "Panorama". Podczas spotkania przedstawiciele marki opowiedzieli o produktach oraz wprowadzonych nowościach w roku 2018. Gościem specjalnym była blogerka Dagmara Jakubczak - autorka strony FORelements.pl oraz kanału na Youtube "Akademia Dagmary". Organizatorzy zadbali także o miłą atmosferę i smaczny poczestunek.

Na spotkanie zostali zaproszeni projektanci, architekci, a także producenci na codzień współracujący z firmą Peka. Wykłady rozpoczęła blogerka opowiadając m.in. o najnowszych trendach na rok 2018, które widoczne są nie tylko na tegorocznych targach, ale i wystawach wzorniczych w Polsce i na świecie.

Drugą część spotkania poprowadziły przedstawicielki marki Peka podpowiadając jakie rozwiązania zastosować w kuchni, aby jej przestrzeń nie tylko odpowiednio się prezentowała, ale była także praktyczna i ergonomiczna.

2018-03-09
aranżacje , dagmara jakubczak , inspiracje , kuchnie , nowosci , nowości , organizacja kuchni , peka , showroom , systemy segregacji , szkolenie , trendy 2018