Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AGATA MEBLE

Budowa nowego salonu Agata w Gorzowie Wielkopolskim nabiera tempa!

Budowa nowego salonu Agata w Gorzowie Wielkopolskim

Jedna z wiodących sieci salonów meblowych kontynuuje budowę nowego salonu w Gorzowie Wielkopolskim. Aktualnie kończą się prace związane z wykonywaniem fundamentów żelbetowych i rozpoczyna się etap montażu słupków prefabrykowanych. Planowane otwarcie salonu nastąpi w drugiej połowie 2018 r.

Salon sieci Agata powstanie przy ul. Myśliborskiej, w rejonie dużych obiektów handlowych, w zgodzie z przyjętymi planami zagospodarowania przestrzennego miasta. Jak informują przedstawiciele spółki, wszystkie prace budowlane przebiegają zgodnie z założonym planem. Obecnie na terenie inwestycji wykonywana jest podbudowa betonowa pod drogi i parkingi, następnie planowany jest montaż stropu prefabrykowanego, a pod koniec stycznia – konstrukcji stalowej dachu. Nowy salon Agata znacząco wzmocni lokalny rynek pracy, ponieważ na zatrudnienie w firmie może liczyć ok. 100 osób. Chociaż stopa bezrobocia w Gorzowie Wielkopolskim jest na niskim poziomie, to znana firma z ugruntowaną pozycją rynkową jest atrakcyjną alternatywną dla mieszkańców miasta.

Oficjalny nabór na poszczególne stanowiska w firmie jeszcze się nie rozpoczął, a już dostajemy wiele zapytań dotyczących możliwości podjęcia pracy w naszym salonie. Rozwój sieci Agata oznacza dla nas również inwestycje w ludzi, którzy ją tworzą na terenie całej Polski, dlatego bardzo się cieszymy, że do tego grona dołączą niebawem mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic

 komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny sieci salonów Agata

Wolnostojący salon Agata będzie składał się z dwukondygnacyjnej części handlowej oraz części magazynowej. Obiekt będzie wyposażony w ruchome schody oraz windę, przystosowaną również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zaplanowano także pełne zaplecze socjalne, biurowe i techniczne. Łączna powierzchnia użytkowa budynku to ok. 10,5 tys. m2. W ramach inwestycji powstanie także 258 miejsc parkingowych.

O Agata SA.:
Agata S.A. to sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 24 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

źródło: Agata Meble 

2018-01-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket