PHILIPS

Odkurzacze FC8680, FC8681, FC8682

Coraz więcej osób decyduje się na wybór odkurzacza przez pryzmat emisji hałasu. Dlatego Philips stworzył nową linię odkurzaczy workowych Performer Silence, które dzięki nowoczesnym rozwiązaniom efektywnie i cicho odkurzają.

Wiele firm i marek produkuje coraz ciszej pracujące odkurzacze w trosce o komfort pracy i komfort naszych domowników. To o tyle ważne, że nasz słuch codziennie narażony jest na hałas przekraczający dopuszczalne normy. Właśnie dlatego Philips stworzył najcichszą z dotychczasowych dostępnych w ich bogatym portfolio linię odkurzaczy – Performer Silence. W skład linii wchodzą modele: FC8680, FC8681, FC8682. Podczas pracy na najwyższych trybach emitują dźwięki na poziomie jedynie 70 dB(A). To istotne, zwłaszcza dla osób, których słuch jest już nadwyrężony, np. przez zawód, jaki wykonują lub chorobę. Odkurzacze workowe z serii Performer Silence osiągają dużą efektywność odkurzania, ocenioną na A+, przy mniejszym zużyciu energii, co jest także autem z punktu widzenia jakości zastosowanych komponentów i domowych oszczędności. Nowe modele mają też nasadkę TriActive+, zwiększającą skuteczność odkurzania. Filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9 proc. szkodliwych cząsteczek, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie w pomieszczeniach czystego i zdrowego powietrza, co jest szczególnie ważne, gdy w domu znajdują się małe dzieci.

Odkurzacze FC8680,
Odkurzacze FC8680, FC8681, FC8682 2