Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

DENON

Amplituner AVR-X3400H

Amplituner

Oferta amplitunerów wielokanałowych Denona powiększyła się o nowy model – AVR- -X3400H. Urządzenie jest kompatybilne z systemem multiroom Heos. Dzięki temu zestaw kina domowego może stanowić jedną z podstref domowego systemu audio.

Model AVR-X3400H t o n astępca a mplitunera AVR- -X3300W, a jednocześnie kolejny członek 5. generacji rodziny amplitunerów Denona, po modelach AVR- -X1400H i AVR-X2400H. Jest to urządzenie 7.2-kanałowe o mocy 180 W na każdy z kanałów.

Oprócz możliwości obsługi zaawansowanych systemów surround (w tym Dolby Atmos i DTS:X) urządzenie obsługuje najnowsze formaty dźwięku i obrazu oraz standard 4K Ultra HD z HDCP 2.2, HDR (High Dynamic Range), BT.2020. Jest też przygotowane do obsługi Dolby Vision i HLG (Hybrid Log Gamma). Po aktualizacji oprogramowania dostępna będzie funkcja eARC (Enchanced Audio Return Channel), umożliwiająca pr zetwarzanie dźwięku wykorzystywanego we wspomnianych systemach wielokanałowych i transmitowanego przez HDMI bezpośrednio z aplikacji telewizyjnych.

Amplituner jest kompatybilny z systemem automatycznej kalibracji Audyssey MultEQ XT32, a także aplikacją Audyssey MultEQ Editor, k tóra pozwala uż ytkownikowi na wygodną kontrolę nad różnorodnymi ustawieniami dźwięku.

Urządzenie ma również możliwość łączenia się z pozostałymi produktami z systemem Heos w celu stworzenia rozbudowanego systemu wielopokojowej rozrywki, kontrolowanego za pomocą aplikacji mobilnej.

W amplitunerze zastosowano 32-bitowy, 8-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4458VN, zapewniający precyzyjne przetwarzanie sygnału audio. Urządzenie ma 8 wejść HDMI (w tym jedno na przednim panelu). 3 wyjścia HDMI pozwalają na stworzenie dodatkowych, niezależnych stref audio-wideo. Amplituner ma też złącze RS- 232 i jest kompatybilny z systemami sterowania marki Crestron. Wbudowane moduły Wi-Fi (dwuzakresowy) i Bluetooth pozwalają na strumieniowe odtwarzanie muzyki z wielu różnorodnych źródeł. Dostępne jest też złącze Ethernet, zapewniające stabilne, przewodowe połączenie z lokalną siecią internetową.

Urządzenie obsługuje funkcję Audyssey LFC (Low Frequency Containment), która pozwala na uzyskanie mocnego basu, a jednocześnie zapobiega wydostawaniu się niskich tonów na zewnątrz pomieszczenia odsłuchowego. Dostępna jest też funkcja SubEQ HT, umożliwiająca integrację wielu subwooferów dla uzyskania jeszcze większej spójności dźwięku w danym pomieszczeniu.

Model AVR-X3400H jest dostępny u autoryzowanych dealerów sprzętu marki Denon w cenie 4195 zł.

2017-09-13

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket