Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

THOMAS

Odkurzacze Quick Stick Ambition i Quick Stick Family

Odkurzacze Quick Stick Ambition

Marka Thomas prezentuje kolejne dwa modele z serii Quick Stick. Tym razem są to Quick Stick Ambition i Quick Stick Family. Cechują je dobra jakość wykonania, nowoczesność i wygoda użytkowania.

Wyróżnia je przy tym ciekawe wzornictwo. Pierwszy z nich jest biały z elementami czarnymi i czerwonymi, natomiast drugi jest szaro-pomarańczowy. Oba modele są bezprzewodowe, mają system łatwej wymiany baterii i wskaźnik ładowania LED. Jak przystało na markę Thomas, obcujemy z dobrą jakością produktów i ich wykonania. Do produkcji użyto najlepszej klasy komponentów i tworzyw sztucznych, a produkty niemieckiej marki wyróżniają się pod tym względem zdecydowanie.

Wszelkie pyłki, brud czy uciążliwa sierść zostają dokładnie usunięte dzięki elektrycznej turboszczotce. Obrotowy przegub sprawia, że wzrasta wygoda użytkowania na wszystkich powierzchniach, nawet tych trudno dostępnych, czyli pod meblami. Oba urządzenia można z powodzeniem zamienić w odkurzacze akumulatorowe, a uniwersalna szczotka „3 w 1” służy zarówno do czyszczenia tapicerki, mebli, jak również różnorakich szczelin. Mogą być więc wykorzystywane do odkurzania samochodu, schodów, półek, mebli etc. Plusem jest niewielka masa urządzeń, która sprawia, że bez trudu można je podnosić i czyścić nimi także sufity.

Urządzenia mają pojemne litowo-jonowe baterie i uchwyty do montażu na ścianie. Pojemniki na kurz opróżnia się w prosty sposób, a co najważniejsze – bez kontaktu z zanieczyszczeniami, co ma istotne znaczenie dla osób cierpiących na alergię. W każdej chwili można też łatwo i szybko wymienić i wyczyścić filtr wylotowy.

2017-09-13

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket