Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FABER

Okap szafkowy In-Nova Premium

Okap szafkowy

Lubimy rozwiązania techniczne, które ułatwiają obsługę urządzenia i są praktyczne, a zarazem efektowne. Właśnie takimi cechami może pochwalić się najnowszy w ofercie Fabera okap In-Nova Premium z czujnikiem Self-Start, który automatycznie uruchamia jego pracę.

Urządzenie wyposażono we wspomniany sensor, który uruchamia okap, gdy temperatura powietrza osiągnie 35 °C. Wiadome jest, że kiedy zaczynamy gotować, temperatura wzrasta, wytwarza się także spora ilość gorących oparów. Wtedy właśnie urządzenie automatycznie włącza zasysanie, powodując, że gotowanie jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Użytkownik nie musi więc martwić się o włączanie urządzenia lub jego obsługę, ponieważ okap działa niemal całkowicie samodzielnie. Dzięki temu użytkownik może skupić się wyłącznie na kulinarnych przygodach i gotowaniu.

Warto w tym miejscu podkreślić, że urządzenie jest wysoce skuteczne dzięki przemyślanej konstrukcji wykorzystującej technikę zasysania obwodowego oraz zastosowaniu najwyższej klasy komponentów. Zaliczymy do nich chociażby wydajny silnik Evo oraz energooszczędne oświetlenie LED. Stąd dobre parametry techniczne – okap pracuje w klasie efektywności energetycznej A. Wśród wielu innych technicznych udogodnień znajdziemy w okapie możliwość sterowania z płyty indukcyjnej marki Faber. Rozwiązanie to znakomicie wpisuje się w aktualne trendy w zabudowie kuchennej. Okapem można również sterować za pomocą pilota (opcja). Dodatkową zaletą modelu In-Nova Premium jest również zastosowanie wskaźnika zapełnienia filtra, który w odpowiednim momencie zasygnalizuje konieczność jego wymiany lub oczyszczenia.

Jak przystało na specjalistę w segmencie okapów, projekt najnowszego modelu Fabera został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Urządzenie nie tylko świetnie się prezentuje, ale i ma szereg zalet czysto praktycznych, np. wyposażono je w szklaną osłonę, która chroni fronty meblowe przed parą wodną.

2017-09-12
mstrzykalska

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket