Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELECTRONICS SHOW

Wkrótce nowe, wielkie targi elektroniki użytkowej!

Wkrótce nowe, wielkie

Już w przyszłym roku na terenach Ptak Warsaw Expo odbędą się Międzynarodowe Targi i Konferencja Elektroniki Użytkowej Electronics Show 2018.

Podczas imprezy zaprezentują się czołowe firmy z sektora AGD-RTV i nie tylko. Strefa wystawców wstępnie została podzielona na 10 obszarów branżowych: „Audio,Video, Kina Domowe”, „Computers & Mobile”, „Smart Home”, „Start up & Inventions”, „Duże i Małe AGD” i „Fotografia i Video”, „Technologie Samochodowe”, „Nowe Technologie, VR i AR”, „Systemy Bezpieczeństwa”, „Drony i Pojazdy Sterowane”. Bez wątpienia wystawcy zaprezentują wiele ciekawych nowości i innowacji ze świata elektroniki użytkowej. Impreza pod wieloma względami ma być wyjątkowa. Zarówno producenci, kanał dystrybucyjny, jak i odwiedzający będą mogli uczestniczyć w konferencjach oraz szkoleniach prowadzonych przez ekspertów i liderów branżowych. Imprezie towarzyszyć będzie wiele pokazów, konkursów czy premier – niewątpliwą nowością i formułą targową w Polsce, będzie fakt, że będzie można kupić większość z prezentowanych na stoiskach produktów.

Warto podkreślić, że Electronics Show z założenia mają być jedną z największych imprez organizowanych na tak dużą skalę nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ich rozpoczęcie planowane jest na 13 kwietnia 2018 r. Impreza odbędzie się w międzynarodowym centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie i potrwa 3 dni. Szerzej o targach już wkrótce na łamach czasopisma „InfoMarket”.

2017-09-06
mstrzykalska

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket