Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FRANKE

Łączy siły z Victorinoxem

Łączy siły z

W najnowszej promocji producent do zakupionych wyrobów dodaje znane ze swej solidności noże marki Victorinox. Jak wiadomo przecież, trudno sobie wyobrazić kuchnię bez zlewozmywaka i baterii, podobnie jak bez noży.

A o jakiej akcji mowa? „Ostra promocja” polega na zakupie przez klienta wybranego zlewozmywaka z Fragranitu lub Fraceramu i dowolnej baterii kuchennej marki Franke, a w ramach nagrody producent przekazuje komplet 3 noży kuchennych Victorinox w autorskim, limitowanym opakowaniu, zaprojektowany specjalnie z okazji. Aby otrzymać noże, wystarczy zarejestrować zakupy na specjalnej stronie www.ostrapromocja.pl. – Pragniemy, aby zlewozmywaki i baterie kuchenne Franke były postrzegane jak scyzoryki Victorinox – niezawodne, uniwersalne i ponadczasowe – podkreśla Monika Dembowska, marketing manager Franke Polska. – Technologia i wzornictwo zlewozmywaków i baterii kuchennych Franke dopracowane są perfekcyjnie, jak słynne ze swej jakości produkty Victorinox, dlatego podjęliśmy współpracę w ramach akcji promocyjnej – dodaje.

Trzeba przyznać, że dwie doskonale znane szwajcarskie marki: Franke i Victorinox mają wiele wspólnego. Bezkompromisowa jakość, ponadczasowe wzornictwo i dbałość o detale są znakiem rozpoznawczym obu firm, a ich produkty doceniane przez klientów na całym świecie. Więcej o samej akcji piszemy na kolejnych stronach, w dziale „Promocje”.

2017-09-06
mstrzykalska

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket