Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FABER

Nagroda „ADEX Awards”

Nagroda

Na koncie uznanego producenta okapów kuchennych znalazły się kolejne nagrody. Tym razem są nimi prestiżowe wyróżnienia „ADEX Awards” dla okapów marki Faber sprzedawanych w USA i Kanadzie.

„ADEX Awards” to jeden z najbardziej prestiżowych plebiscytów w dziedzinie architektury i wzornictwa. Funkcjonuje on od 1994 r. i wspierany jest przez „Desing Journal” – najbardziej wpływowy międzynarodowy tytuł prasowy w branży.

Każdego roku jury wybiera zwycięzców spośród ponad 2500 kandydatów. Zwycięstwo Fabera ma wymiar szczególny, bowiem w tej edycji Faber w USA i Kanadzie zdobył dwie najważniejsze nagrody: złoto i platynę dla okapów Stratus i Scirocco Lux, które są sprzedawane na rynku północnoamerykańskim. Stratus (odpowiednik okapu Heaven Glass 2.0 Flat na rynku europejskim) to wysublimowany okap do zabudowy sufitowej, który zapewnia więcej przestrzeni do gotowania, Scirocco Lux (odpowiednik okapu Fabula na rynku europejskim) jest zaś montowany pod blatem kuchennym.

– Jesteśmy bardzo dumni z tych prestiżowych nagród. Faber zawsze łączy najnowszą technologię z oryginalnym, funkcjonalnym i atrakcyjnym designem. Te nagrody są wyraźnym potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku – powiedział Riccardo Remedi, dyrektor zarządzający firmy Faber.

2017-09-06

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket