Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

REMINGTON

Prostownica Air Plates S7412

Zawsze bałam się wszelkiego typu wstawek gumowych, które mają kontakt z włosami. Z prostej przyczyny – owa guma zwykle je ciągnęła. Było to bolesne, nieprzyjemne i szybko rezygnowałam z takich rozwiązań. Tutaj jest wręcz przeciwnie!

Co więcej, owa gumowa wstawka ma w procesie komfortowego prostowania włosów znaczenie kluczowe. W najnowszej prostownicy Air Plates jest nie tylko innowacją na rynku, ale także sprawia, że prostowanie włosów jest sprawniejsze i efektywniejsze niż zwykle. Ale do tego potrzeba trzech elementów: pomysłu, jakości i wysokiej klasy materiałów. Remington warunki te znakomicie spełnił. Otóż specjalna konstrukcja, przypominająca dodatkową nakładkę na płytki, odpowiada za lekkie domykanie płytek, tak aby podczas prostowania (szczególnie pierwszych pasm) nie było efektu odbicia prostownicy.

Prostownica

Kobiety znają tę przypadłość, kiedy przyciskają pierwszą partię włosów, a na nich odbija się ślad nagrzanej płytki i nawet jeśli chcemy go wygładzić kolejnymi ruchami, prostownica może sobie z tym nie poradzić. Jest to nie tylko nieestetyczne, ale też niezdrowe dla włosów. Gorące płytki, które zamykają włosy, nie tylko pozbawiają je wilgoci, ale też uszkadzają końcówki, które kruszą się i łamią. W naszym teście sprawdziliśmy, jak z efektem odbicia radzi sobie Air Plates, czyli płytki, które miękko przyciskają włosy i delikatnie je prostują, dzięki powierzchni ceramicznej z domieszką tytanu. Podwieszane płytki, które są pierwszym takim rozwiązaniem na rynku, idealnie wygładzają włosy.

Prostownica

Ba, można nimi zrobić także naturalne fale i loki. Oprócz płytek warta wspomnienia jest sama obudowa, która pozostaje zimna. Dzięki temu kiedy robimy loki, możemy je od razu schłodzić, co z pewnością wpłynie na trwalszy efekt stylizacji.

Prostownica

Pięciostopniowa regulacja temperatury (od 150 do 230 0C) jest dostępna dzięki intuicyjnemu przyciskowi włączającemu urządzenie.

Prostownica

Dodatkowo zastosowano blokadę płytek ułatwiającą przechowywanie, a także dołączono silikonowe etui na płytki.

Prostownica
2017-09-08

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket