Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GOTIE

Aktywnie na polskich plażach

Aktywnie na polskich plażach

Przez całe wakacje firma Gotie prowadziła akcję „Lato z Gotie”. Jej kulminacja miała miejsce 15 sierpnia br., kiedy to ekipa Gotie zameldowała się na pięknej kołobrzeskiej plaży na turnieju piłki plażowej.

Turniej był organizowany przez Akademię Piłkarską Kotwica Kołobrzeg i Milenium Kołobrzeg. Gotie było sponsorem nagród dla zwycięzców całych rozgrywek. Rozdało również tysiące biało-czerwonych, charakterystycznych piłek plażowych. Turniej rozpoczął się od zmagań najmłodszych piłkarzy, którzy są członkami akademii, i ochotników, opalających się tego dnia na plaży. Oczywiście, nie brakowało technicznych popisów, różnorakich emocji i przede wszystkim – walki do upadłego!

Piłka plażowa słynie z wielu technicznych sztuczek, o czym może nie wiedzą osoby, które nie interesują się tym ciekawym sportem. Zwycięskie drużyny weszły w posiadanie atrakcyjnych nagród. Najmłodsi uczestnicy mieli możliwość wyboru upominków. Wybrali kolorowe budziki. Zaangażowali się też w akcję rozdawania piłek. Dzięki temu plaża była nimi usłana, a owocobus Gotie miał pusty bagażnik, gdy wracał na Śląsk. Wszyscy mieli poczucie, że bez zarzutu wypełnili swoje zadania. Na szczęście tego dnia pogoda dopisała i o marce Gotie usłyszeli wszyscy niemal plażowicze.

2017-09-06

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket